[ bLACKdRAGON @ 02.12.2003. 14:16 ] @
Molim vas da mi netko pomogne tako da mi preporuci stranicu gdje se nalazi pretvaranje mjernih jedinica!!!

by:Mirza
[ Ivan Dimkovic @ 02.12.2003. 14:23 ] @
www.vidusa.net :) Mozes dane u pedlje i metre u litre bez frke da konvertujes, samo upotrebis THE jednacinu :) Autor je postovao par puta na ovom forumu, ubedjen je da sve sljaka kako treba - decimala levo, desno.. whatever :)


Sad , salu na stranu - kucaj na www.google.com ime jedinice pa ces dobiti interesantne odgovore :)

Ili ovaj:

http://www.chemie.fu-berlin.de/chemistry/general/units_en.html

Mislim da ce ti odraditi posao


[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 02.12.2003. u 16:25 GMT]
[ Gojko Vujovic @ 02.12.2003. 14:25 ] @
Ivan se šali za ovo Vidusa, to je još pod utiskom skorijeg iskustva koje smo imali sa korisnikom ES-a koji nas je pravio majmunima i ubeđivao da je moguće dužinu ili vreme meriti u litrima.
[ markom @ 02.12.2003. 15:04 ] @
Ja stvarno ne razumem Gojka i Dimkovića. Lepo je na sajtu sve objasšnjeno kako se računa, a oni bi i dalje da diskutuju kako je to nemoguće.

Ja sam totalno drugi čovek od onog trenutka kad sam saznao da sam visok 14 litara i težak četiri ćureća klika.

Marko.
[ srki @ 02.12.2003. 15:18 ] @
Napises u google sve sto te zanima.
Npr. ako napises 5 meters in inches dobices odgovor 5 meters = 196.850394 inches.
[ MAD-MAX @ 03.12.2003. 22:42 ] @
Citat:
mdm:
Ja stvarno ne razumem Gojka i Dimkovića. Lepo je na sajtu sve objasšnjeno kako se računa, a oni bi i dalje da diskutuju kako je to nemoguće.

Ja sam totalno drugi čovek od onog trenutka kad sam saznao da sam visok 14 litara i težak četiri ćureća klika.

Marko.


Hahahaha! Nemoguce da ozbiljno mislis ? :)))))
[ markom @ 04.12.2003. 00:33 ] @
Pa naravno da mislim. Evo, danas sam pročitao da su Japanci napravili voz koji se kreće brzinom od 581 km/h. Da bi u potpunosti sagledao važnost toga, prosto moraš pretvoriti to u dužinu tutankamonovog palca po trajanju losovog zova.

Marko.
[ MAD-MAX @ 12.12.2003. 22:29 ] @
Da, da u potpunosti si u pravu.
[ SHCkabbio_[2hot] @ 18.12.2003. 11:01 ] @
Mdm nemoj molim te da se brukas jer se fizicari verovatno okrecu u grobu kada vide sta pises! Nemoj bre! Mi smo nacija koja ima jednog Teslu, Pupina a da se brukamo!

___________________________________
...Vitezovi reda Zmaja opet dolaze
jer mi smo vecni vase kraljevine prolaze...
[ markom @ 18.12.2003. 11:44 ] @
Da se uozbiljim malo, ali znaš... Tesla je samo po rođenju bio Srbin iz Hrvatske. On je efektivno američki naučnik ...


Marko.
[ salec @ 18.12.2003. 13:14 ] @
Citat:
mdm:
Ja stvarno ne razumem Gojka i Dimkovića. Lepo je na sajtu sve objasšnjeno kako se računa, a oni bi i dalje da diskutuju kako je to nemoguće.

Ja sam totalno drugi čovek od onog trenutka kad sam saznao da sam visok 14 litara i težak četiri ćureća klika.

Marko.


Možda 14 trećih korena iz litra (onda spadaš u osobe sa prilično malom visinom)?