[ kupidisk @ 03.12.2003. 00:27 ] @
Posto sam ja jedsan od onih "srecnika" (da li su navodnici potrebni ce vreme pokazati) koji su medju prvih 20k koji su uzeli c60 na post paidu kod telekoma, bilo bi lepo da jednu temu posvetimo ovom telefonu i svim mogucim i nemogucim glupostima vezanim za njega.

Evo moji problemi su sledeci. Prevrnuh buljuk stranica i nikako da nadjem mesto odakle da skinem igre za njega a neke sto sam skinuo, ne umem da "instaliram" pa ako neko ima neki koristan linl...
[ Ivan Vasić @ 03.12.2003. 15:02 ] @
A kako si uopste skinuo te igre ??? Preko GPRSa u telefonu ?
Ako jeste, kako si podesio parametre - meni non stop javlja neku gresku invalid CSD config, a oni na 789 mi kazu da treba nesto da se podesi i da idem u Telekom.
[ kupidisk @ 03.12.2003. 20:20 ] @
Ko je spominjao 064? Ja trenutno drzim Mobtelovu karticu.
Inaced problem sa skidanjem sadrzaja sam resio dodatnim podesavanjima za http koja sam nasao ovde na forumu (ista kao i za 55 seriju). Inace sutra cu da idem da aktiviram 064 gprs pa ako to nekako sredim reci cu ti.
[ kupidisk @ 03.12.2003. 20:26 ] @
Uzgred zna li neko gde se moze kupiti maska za c60 a da to nije plava. Ne pitam za cenu samo da je ima (Nis, Beograd ili Pirot...ili pouzece) i handsfree komplet?
[ kupidisk @ 03.12.2003. 20:37 ] @
Nego izgleda da ili sam ja nesto lose razumeo ili je verzija telefona koju daje mts malo sw prepravljana. Naime ja sam citao da telefon ili 400 kb memorije, kad ono tamo 1.87 mb. Ali izgleda da su deo aplikacija obrisali, tako na od beleski ni traga ni glasa, a kamoli od konvertora valuta (koji mi je krajnje nepotreban). Ova stvar sa beleskama i onom stvarcicom za belezenje vaznih datuma me bas nervira jer su mi zaista potrebne. Zna li neko kako se to moze dodati, i da mi mozda mogu da za to koristim neku java aplikaciju i koju? Gde da je skinem i kako da je instaliram?
[ Ivan Vasić @ 04.12.2003. 12:37 ] @
Pročitao sam negde na forumu da ne treba da se koristi MTS Gateway za download jer neće da skida ništa veće od 4KB,
koji onda treba da koristim ???

Pronašao sam par lepih programčića, od kojih je jedan SERIAL PORT TESTER i ima svega 4KB ali download puca na 0%.
Možda bi ovaj programčić pomogao pri rešavanju problema oko povezivanja....

Kako da podesim ovo da radi ????
[ milorad @ 05.12.2003. 19:04 ] @
ima li c60 glas ,komandovanje glasom i pozivanje glasom
[ momsab @ 07.12.2003. 22:14 ] @
Koliko piše na GSM- telefoni, ima komandovanje glasom.
[ milorad @ 08.12.2003. 12:51 ] @
Ma znam da pise to sam i ja video al ja nemam pojma da ga podesim ili su to neke skrivene opcije, ma jeli to ko probo onako uzivo
[ kupidisk @ 12.12.2003. 00:41 ] @
Zna li neko neki software koji ce sredimi slike i melodija za prebacivanje na c60???
[ momsab @ 16.12.2003. 12:45 ] @
@ kupidisk

Ako misliš na organajzer, samo da napomenem da ga C60, koliko sam saznao, nema.

Tih 400KB su, valjda, za Java aplikacije.

http://www.elitesecurity.org/tema/35728

S a l e, zatvori ovu temu, da ne bi došlo do brkanja