[ Jodzewsky @ 09.04.2009. 03:18 ] @
Imam instaliran AVG antivirus i kaze da mi je komp zašticen.Međutim,iz dana u dan on mi se resetuje kad sam na netu.Radi normalno neko vrijeme i onda PAF!Ne znam šta da uradim...
[ Nemanja Živanović @ 09.04.2009. 06:19 ] @
Pozdrav Jodzewsky,
Hajde da pogledamo da li je problem izazvan malware-om. Za pocetak skini program HijackThis.

Kada ga preuzmes preimenuj fajl u bilo sta npr. blabla.exe. Pokreni ga i klikni na "Do a system scan and save a logfile". Taj log fajl iskopiraj ovde da vidimo.

Napomena:Ako ti upustvo nije najjasnije pogledaj ovaj link.
[ Jodzewsky @ 23.10.2010. 00:47 ] @
Nemanja , izvini...toliko je vremena prošlo ,nisam ulazio na ES-u , ali i dalje mi se dešava taj problem restartovanja..možeš li mi dati novo upustvo ?
[ ekof9 @ 23.10.2010. 17:00 ] @
Citat:
Jodzewsky: Nemanja , izvini...toliko je vremena prošlo ,nisam ulazio na ES-u , ali i dalje mi se dešava taj problem restartovanja..možeš li mi dati novo upustvo ?


Ebt,nije moguce da se patis s tim vise od godinu dana.O.o
Za pocetak bi mogao da promenis taj AV,posto je jako los.Stavi Aviru ili Avast koji su isto besplatni pa skeniraj sa njima.
Skini i Malwarebytes Antimalware,update-uj ga i skeniraj s njim.
[ Jodzewsky @ 23.10.2010. 19:26 ] @
Skinuo sam avast i skenirao...nije mi se dešavao od juče ovaj problem , mada sumnjam da je do toga i sumnjam da mi se neće dešavat jer sam imao i kaspersky koji mi je došao na cd uz komp i i dalje mi je to bilo...Meni je komp bio nov od kad mi se javio ovaj problem ..ali ga nisam nosio na formatiranje od kad sam ga uzeo.U svakom slučaju hvala..