[ svetpica @ 09.04.2009. 14:51 ] @
Internet portal SvetPića.com počeo sa radom dana 05.04.2009 godine sa vizijom da svim korisnicima omogući što lakši pronalazak željenog pića. Ovaj portal ima najaktuelniju bazu pića kako iz Srbije tako i pića iz uvoza sa kompletnim cenovnicima kao i prodajnim mestima u kojima se mogu naći sva pića ponaosob.

Trenutno u ponudi web portal SvetPića.com ima raznovrsna pića iz karte pića podruma u Beogradu iz kojih korisnici, u samo tri koraka, mogu odabirati i naći piće koje im je potrebno.

S planom širenja i na ostale gradove u Srbiji, na ovom jedinstvenom servisu za online pronalaženje pića, očekuje vas najbolja ponuda iz Srbije.

Na našem portalu takođe možete pronaći sve klubove, restorane, kafiće, kafane i vinarija sa područija grada Beograda u kojima možete provesti lude i nezaboravne noći ili se mozda opustiti uz jutarnju kaficu ili popodnevno tračaranje.

Portal SvetPića.com nudi svojim korisnicima mogućnost da na najkraći mogući način nađu najbolji klub u gradu u kome tokom nedelje ima promocija njihovog omiljenog pića.


P.S Ovo je uvodni text... Sada ste vi na redu...

http://www.svetpica.com
[ Nemke_BG @ 10.04.2009. 13:51 ] @
fino izgleda, sitna primedba je da bi mozda mogao sadrzaj da bude alignovan na sredinu....ali mozda najveca primedba nije vezana za izgled nego za izbor domena...

mene je (a verujem i druge) kad sam video svetpica.com asociralo na sve sem na svet pića....
[ websurfer @ 13.04.2009. 23:45 ] @
I meni se cini da izbor domena nije bas najbolji... Ja sam prvo pomislio da je u pitanju kuvarski sajt o nacinima pripremanja pice a ko zna sta bi sve ljudi jos mogli da pomisle.
[ Stranger2 @ 14.04.2009. 00:57 ] @
Mozda bi mogao da dodas neki slogan... na primer "piće za mladiće" ili neki sličan stih... mislim piće mnogima pričinjava zadovoljstvo, zar ne.

Citat:
Ja sam prvo pomislio da je u pitanju kuvarski sajt o nacinima pripremanja pice

ja sam se dvoumio izmedju ovog i izmedju pića.

taj problem može biti rešen malo boljim objašnjenjem u title tagu. a u reklamama za sajt nemoj pisati samo URL nego ceo naziv i slogan.
[ Milos911 @ 15.04.2009. 14:12 ] @
Evo jos jedan komentar o imenu:
Gleda mujo fatu kako mesi picu(sa kecapom & stuff).
Zove ga haso i pita: "Gde si mujo, sta radis?".
Mujo odgovara: "Evo me, gledam kako fata mesi picu".
Haso: "A sto joj tepas?":D

E pa sad ako vas svet pica asocira na hranu onda mislim:D super :D
[ stef55 @ 18.06.2009. 21:26 ] @
Krenuo sam da gledam sajtove sa dna stranice, da ne bi bilo: post postavljen 2004, a ja se sada javljam.

Oko sajta:
Ono sto mi se svidja - dizajn, boje, ideja i sadrzaj po dubini, kada se izabere neko od pica.
Mislim da bi ovde trebalo da bude teziste, pogotovo posto su pojedina pica - kokteli nedovrseni ( bez slika ili sa nedovoljno sadrzajnim uputstvom za pravljenje koktela. Nije dovoljno izneti sta sadrzi, vec i razmer tog sadrzaja. ) Mislim da se razumemo.

Smeta mi:
Vesti - po meni nemaju nikakvih dodirnih tacaka sa picem. A nekako su ispale kao osnova sajta.
Desna krajnja kolona i banner na vrhu - trebalo bi postaviti linkove na vinarije ( Bernet iz Vojvodine na primer ) a ne namestaj i kompjutere.

I one igrice !!! UF.

Sve ovo bi trebalo zameniti sa nekim sadrzajima vezanim za pica.
Na primer
- prikupiti i postaviti podatke o raznim vinarijama iz nase zemlje.
- Podatke sa sajmova, prezentacija i slicno
- Nacin i saveti pravljenja vina, piva, rakija.
- Pa i sokovi su pica - imamo fabrike, zar ne.

Nisam iz ove branse, ali se nadam da vam otvara neke ideje.

Pozdrav