[ almirstar2 @ 10.04.2009. 13:43 ] @
pa nista posebno, interesuje me, kao sto se iz naslova da videti, sta mi je sve potrebno od dokumentacije za otvaranje lokalne tv stanice?:)
[ vlada84_jag @ 10.04.2009. 14:03 ] @
Citat:
almirstar2: pa nista posebno, interesuje me, kao sto se iz naslova da videti, sta mi je sve potrebno od dokumentacije za otvaranje lokalne tv stanice?:)


Pa pre svega ce ti trebati dozvola od RRA i Ratel-a za koje su sanse da ih dobijes gotovo ravne nuli, a iz razloga sto su odavno zavrsili sa konkursima i izdavanjem dozvola.E sada kada ce biti preraspodela frekvencija to mislim da ni oni ne znaju. :)

[Ovu poruku je menjao vlada84_jag dana 10.04.2009. u 23:32 GMT+1]
[ Fac Ut Vivas @ 10.04.2009. 21:34 ] @
Postojeće dozvole za analognu zemaljsku televiziju važe do 2015. stim što se prelazak na digitalno emitovanje može očekivati i ranije. Ako se to desi onda je moguće da podele i neke dozvole pre 2015.

Ovo naravno važi za etar, dok je za kabl situacija drugačija i tu je verovatno moguće dobiti dozvolu. Ne bih znao da ti kažem kako se dobija...
[ almirstar2 @ 11.04.2009. 12:46 ] @
aha, dobro hvala ti. mada, moram da uradi dobar biznis plan, koji ce opravdati sva ulaganja i naterati potencijalnog investitora iz Amerike da se prihvati tog projekta...gde li bih mogao da nabavim neki vec uradjeni biznis plan, koji ce mi pomoci da uradim moj?
[ vlada84_jag @ 11.04.2009. 13:39 ] @
Citat:
almirstar2: aha, dobro hvala ti. mada, moram da uradi dobar biznis plan, koji ce opravdati sva ulaganja i naterati potencijalnog investitora iz Amerike da se prihvati tog projekta...gde li bih mogao da nabavim neki vec uradjeni biznis plan, koji ce mi pomoci da uradim moj?


Na sajtovima RRA i Ratel-a je svojevremeno bio spisak svega sto ti je potrebno u tehnickom i organizacionom smislu.Promuvaj malo tamo, mozda jos uvek ima toga negde..nisam siguran.


http://www.rra.org.yu

http://www.ratel.rs
[ Miladinovic @ 11.04.2009. 19:19 ] @
Naravno možeš i na satelit, pa je onda distribucija jednostavnija do kablovskih sistema, a i ne moraš se ograničiti na Srbiju :)

Samo, po meni ako se radi kablovski kanal treba ciljati da se napravi domaći tematski kanal, ipak će to biti nešto gledanije od onoga što već sada postoji po kablovskim operaterima tzv. "VHS kanali"!