[ pobesnelipostar @ 20.04.2009. 23:38 ] @
Version
9.64
Build
10487
Platform
Win32
System
Windows XP
Java
Sun Java Runtime Environment version 1.6
XHTML+Voice
Plug-in not loaded
-------------------------------------------------
problem je u tome sto ne otvara sajt http://www.elitesecurity.org/
prko mozile nemam problema.....imal ko ideju?
[ IT_DooX @ 20.04.2009. 23:50 ] @
Sa Operom 9.5 uspevam da pristupim bez problema...Da li imas mozda namesten neki proxy server u Operi a da si zaboravio na njega pa nece da ti otvori sajt,da li ti otvara druge sajtove,na kraju krajeva sta izbaci kao gresku...Mislim jel standardna greska Remote server itd ili neka druga?
[ pobesnelipostar @ 21.04.2009. 12:13 ] @
proxy nije ukljucen-a ne izbacuje mi nikakvu gresku,vec se jednostavno nista ne desava-ostane prazna strana iako je u adres baru oznaka sajta-ne pomaze ni refresh....na verziji 9.5 i meni je radilo ok,s tim sto mi je s vremena na vreme izbacivao obavestenje da treba skinuti,novu verziju flash playera...
ostale sajtove otvara bez problema...
i sto je najveca misterija....ukucam na google-elitesecurity-i kad izbaci kliknem na npr.adsl ili neku podgrupu i opera mi otvara bez problema...znaci nece da mi otvori naslovnu stranu...
[ IT_DooX @ 21.04.2009. 12:23 ] @
Dobro,flash player ne bi trebalo da ima veze jer bi ti otvorio stranicu ali ne bi ti prikazivao reklame... Uzmi reinstaliraj Operu,mislim da ti je do najjednostavnije resenje :)
[ bachi @ 21.04.2009. 12:33 ] @
Da nisi slučajno stavio es u urlfilter.ini fajl?

Idi na Tools, Preferences, pa na Advanced, pa na Content, pa na Blocked Content i vidi da li je ES slučajno na spisku, ako jeste, obriši ga sa spiska, izađi iz Opere, pa uđi.