[ pentium4 @ 22.04.2009. 22:15 ] @
interesuje me da li je moguce na navigaciju navigon instalirati npr.softwer od garmina
[ iselmic @ 02.05.2009. 11:26 ] @
na navigonu ne moze da se ubaci Garmin ali moze iGO8 to ti je mnogo prakticniji i bolji po meni program od garmina. sve sto treba da se uradi da se dekodira , i ubaci softver i krene u rad. pozz
[ Pici man @ 02.05.2009. 16:17 ] @
Ako može iGo8 onda može i Garmin jer postoji modifikovana Garmin verzija za Windows C kod PNA uredjaja ....
Btw. ukusi su različiti, ali kada se radi o uporedjivanju DETALJNOSTI mapa tu GARMIN prednjači .... što znači da nije baš tako kao što si napisao u vezi iGO8 ...
[ iselmic @ 04.05.2009. 16:30 ] @
da u pravu si da je sve stvar ukusa ali ....igo8 su stvarno napravili extra i 100% sam zadovoljan sa njim. a sto se tice dekodiranja u nisu ima jedna radnja sto dekodira te uredjaje ne ubije mu program , vec ga samo ubaci u postojeci .... ne znam ni ja kako.
[ Pici man @ 04.05.2009. 17:11 ] @
iGO8.3/8.4 možda lepše izgleda, ima 3D objekte(u srbiji gotovo da se i ne računaju jer jedva da je ucrtana po koja zgrada) i terene, ucrtane putokaze, table prestrojavanja pa čak i ograničenja brzine, ali sve je to kozmetika. Ako mape nisu dovoljno precizne i detaljne džabe i ucrtane 3D zgrade i sve ostale gluposti kada glavna stvar - PUTEVI nisu ucrtani! TU Garmin odnosi pobedu i zato ga mnogi radije koriste jer ruku na srce niko ne gleda u displej GPS navigacionog uredjaja tokom vožnje već u 80% slučajeva odredi rutu od tačke a do tačke b i sluša glasovno navodjenje.
Btw. nova verzija Garmin navigacije takodje ima sve te 3D zezalice ako niste znali ...
Citat:
iselmic: a sto se tice dekodiranja u nisu ima jedna radnja sto dekodira te uredjaje ne ubije mu program , vec ga samo ubaci u postojeci .... ne znam ni ja kako.

Prosto kao pasulj ... dopiše mu kako rekoh prečice za izvršavanje programa koje smo recimo smestili na memorijskoj kartici i doda ikonice u meniju pored već postojećih ... naravno da onda ne "ubije" originalni program, već ih samo ubaci u postojeci ...
[ Acke83 @ 15.05.2011. 21:48 ] @
kako pisete, vidim da razbijate stvari. Moze li mala pomoc? imam navigaciju navigon 1400 sa nemackim i austrijskom mapom. Navigacija nije otkljucana kolko sam skontao (kako i to da odradim?) Koji igo8 da skinem posto se radi o starijoj verziji navigacije i kako da napravim precicu na micro sd karticu, posto stvarno blage veze nemam. proveo sam dosta vremena trudeci se, ali ne ide me na zalost, pa bih vas zamolio jos jednom za pomoc koja bi mi bila od velikog znacaja. Hvala u napred.