[ pinkpanterr @ 23.04.2009. 18:52 ] @


Prepaid kartica sa 200 dinara kredita i BONUS OD 5000 DINARA ZA DATA SAOBRAĆAJ.

Uz svaku prepaid karticu poklanjamo vam novi CD "Lavirint" grupe Van Gogh!

Ekskluzivno na svim mt:s prodajnim mestima, kod ovlašćenih distibutera i dilera.

Bonus za data saobraćaj možete iskoristiti do 31.08.2009. Akcija traje dok traju zalihe. Cene su sa PDV-om.
[ Bockyman @ 23.04.2009. 21:19 ] @
Ponuda je odlicna! Bicu medju prvima u poslovnici MTS-a u mom gradu,da bih kupio novi album Van Goga,a ni kartica sa kreditom i oko 100MB interneta nece da se baci! Drago mi je sto se Van Gog odlucio na saradnju sa MTS-om,samo mi je cudno sto na sajtu MTS-a nema nista o tome,a valjda bi trebalo...
[ owim @ 26.04.2009. 08:26 ] @
^ Siguran sam da će se ovde naći neko ko će znati kako da ti pomogne da ipak koristiš kao modem. Ne verujem da su postavili posebna podešavanja za taj IMSI broj (ICCID) u centrali!
[ pinkpanterr @ 26.04.2009. 12:03 ] @
Citat:
owim: ^ Siguran sam da će se ovde naći neko ko će znati kako da ti pomogne da ipak koristiš kao modem. Ne verujem da su postavili posebna podešavanja za taj IMSI broj (ICCID) u centrali!

ma radi mi sa običnom kartičkom 064, fon modem šljaka kao kud i to na automatskom podešavanju nokia pc sutlijaš, a kad turim 065 lavirint, ili ti lažnjak, JOK.
[ Slobodan Milivojevic @ 26.04.2009. 12:21 ] @
Jeste li pozvali nekog sa te kartice? Dakle, bitno je da poziv bude naplacen (da se uspostavi veza). Ako to niste uradili, kartica nije aktivna.
[ pinkpanterr @ 26.04.2009. 16:07 ] @
ma sve je odrađeno, uredno aktivirano, i provereno na 789,..

... ma dobro, razumem ja njih, (manijak pokupi više brojeva, uredno plati dopunu,200 za 200 po broju, i dobija kad se sabere više giga besplatnog brzog protoka), moraju se zaštitit, uf, zašto mi ne verujete?
[ Slobodan Milivojevic @ 26.04.2009. 16:27 ] @
Zasto ti ne verujem, vrlo prosto, zato sto ja imam istu takvu prepaid karticu (uz cd Van Gogh-a) i sve radi regularno, kao i na biz:net i na 066 kartici.
[ Dragan Krstevski @ 28.04.2009. 11:51 ] @
Evoo,i ja sam danas uzeo i radim mi net,stanje potrosnje se proverava ukucavanjem -*105#.pozz
[ brankos @ 01.05.2009. 23:52 ] @
Evo i kod mene isti slučaj. 065 promo kartica nije htela da radi GPRS, a moglo je da se telefonira. Tek nakon poziva CALL CENTRA su "aktivirali" GPRS.
Napominjem da je stara 064 kartica lepo radila sa istim telefonom.
Što sami sebi prave dupli posao ne znam, valjda da bi imali "feedback" IMEI broja mobilnog sa kog se surfuje?! Pošto mi je i pored povratka stare 064 kartice u isti nastavila da stiže serija SMS za setovanje GPRS parametara.
Mada oni i onako vide IMEI telefona pri svakom pozivu...
[ Pici man @ 05.05.2009. 10:21 ] @
Ko će danas da se kladi sa mnom da će MTS izjaviti u bližoj budućnosti(za svega par meseci) da je dostigao cifru od x miliona korisnika i time zadržao NAVODNU titulu(koju je "stekao" prodajom albuma Čole haha) 'operater br.1 u Srbiji' sa najviše korisnika?

Btw. danas bi se i naivan u Srbiji setio da novac najbrže i najjednostavnije može zaraditi preko automatizovanih SMS poruka od po par desetina dinara svaka, pa prodavo stanove, Peugeote 206 ili ćeten alvu na taj način preko ekrana neke od domaćih TV stanica. Ili pak, kao u ovom slučaju uz prepaid SIM kartice albume poznatih pop rok grupa koje i ovako niko ne bi kupovao pored silnih Rapidshare i sl. internet hostova ... Kladim se da bi i šerpe i lonce uz jednu MTS SIM karticu domaćice kupovale bez ikakvog razmišljanja samo kada bi na omotu stajao natpis: "5000 dinara bonusa za kupovinu začina" ili pak 5000 dinara za data saobraćaj koje možete iskoristiti za pregled recepata za kuvanje gulaša i sličnih čorbaluka" ...

Eh da, i Van Gogh se može pohvaliti da je prodao album u više stotina hiljada primeraka ... gde li e onaj smajli koji se valja od smeha(!) ....
[ bakara @ 05.05.2009. 19:23 ] @
Citat:
Pici man: Ko će danas da se kladi sa mnom da će MTS izjaviti u bližoj budućnosti(za svega par meseci) da je dostigao cifru od x miliona korisnika i time zadržao NAVODNU titulu(koju je "stekao" prodajom albuma Čole haha) 'operater br.1 u Srbiji' sa najviše korisnika?

Btw. danas bi se i naivan u Srbiji setio da novac najbrže i najjednostavnije može zaraditi preko automatizovanih SMS poruka od po par desetina dinara svaka, pa prodavo stanove, Peugeote 206 ili ćeten alvu na taj način preko ekrana neke od domaćih TV stanica. Ili pak, kao u ovom slučaju uz prepaid SIM kartice albume poznatih pop rok grupa koje i ovako niko ne bi kupovao pored silnih Rapidshare i sl. internet hostova ... Kladim se da bi i šerpe i lonce uz jednu MTS SIM karticu domaćice kupovale bez ikakvog razmišljanja samo kada bi na omotu stajao natpis: "5000 dinara bonusa za kupovinu začina" ili pak 5000 dinara za data saobraćaj koje možete iskoristiti za pregled recepata za kuvanje gulaša i sličnih čorbaluka" ...

Eh da, i Van Gogh se može pohvaliti da je prodao album u više stotina hiljada primeraka ... gde li e onaj smajli koji se valja od smeha(!) ....

hmm...ja ne razumem sta si hteo da kazes?

[ eki86 @ 06.05.2009. 16:52 ] @
ma debilcine ... cekam vec sat vremena da mi se neko javi na 789 i da mi aktivira GPRS, ali naravno jos se niko ne javlja ... glupi mt:s
[ markelja @ 08.05.2009. 06:52 ] @
Ja sam uzeo ovo samo zbog mog Asus eee 901 koji ima 3g modem u sebi.
Ubacim ti ja karticu kada ono nece da se loguje. Pomislio sam da nisu tu postavke dobre, mada mi je to radilo i sa postpaid i prepaid brojevima bez problema. Probam na mobilnom kada ono ni tamo nece.
Aktivirali su mi jutros, a karticu sam uzeo juce u cetvrtak negde oko pola dva.

Koliko ima megabajta za tih 5000? Da li je cena 6 din za 100 kb?
[ Dragan Krstevski @ 08.05.2009. 08:24 ] @
Pa jesi li pozvao 064-789,da ti aktiviraju gprs?pozz
[ svetozar @ 08.05.2009. 09:24 ] @
Citat:
markelja:
Koliko ima megabajta za tih 5000? Da li je cena 6 din za 100 kb?


To je nekih 85MB protoka...
A cena za 100Kb je 5,90 dinara sa PDV-om, i ista je u svim pre-paid tarifama mt:s-a.