[ Danci-Sombor @ 27.04.2009. 20:41 ] @
Uzeo sam bezicnu bubicu polovnu i kad stavim petlju oko vrata slabo se cuje a kad priblizim bubici cuje se onako solidno kad se neko dere.. koristim nokiju 5610 da li je mozda zbog toga ili ? Kako to moze da se popravi ili slicno.. BATERIJA JE NOVA>.
[ aco83r @ 28.04.2009. 07:51 ] @
bilo bi dobro ako mozes da prepises semu i postavis ,pa da analiziramo semu i uocimo nedostatke.
ja sam imao priliku da vidim bubicu sa napajanjem od 1.5 koja je bila u FM podrucju i imala veci domet
nego ove sto se napajaju na 9v i imaju kao 300-500m dometa (verovatno kineskih metara)
ako je shema uzeta iz knige radio kluba znaj da su te bubuce lose i karakteristike su preterane
to ti govorim iz svog iskustva.
pozzz
[ Danci-Sombor @ 28.04.2009. 09:19 ] @
Kako da dodjem do te seme? Moram da rastavim ona plasticni deo na petlji? Jel to nema veze zbog telefona?
[ Danci-Sombor @ 28.04.2009. 09:38 ] @
Jel to do petlje ili bubice?
[ Danci-Sombor @ 28.04.2009. 18:34 ] @
Jel moze neko da pomogne posto planiram da zavrsim ovu cetvrtu god srednje skole a vreme mi polako prolazi ;p
[ Danci-Sombor @ 30.04.2009. 08:45 ] @
Dajte ne moguce da niko ne zna kod kojeg servisera da se javim za te bubice.
[ pbenka @ 30.04.2009. 15:31 ] @
Ne bih da zvučim kao džangrizalo, al bolje sedi i uči nego što tražiš servisera ...
[ bezicnabubica @ 19.06.2009. 22:02 ] @
Verovatno imas bubicu druge klase i uz to kopiju kineske ogrlice

Sto se ove opreme tice vazi pravilo koliko para toliko muzike. Ali bukvalno.

Bubicu mozes da koristis dok radi. Potrebno je da nabavis samo kvalitetan predajnik. U sustini koliko god da je losa, sa dobrim predajnikom cuce se. Moze brze da trosi bateriju,
da malo vise susti i da je nestabilna u radu ali bez dobrog predajnika nista pa i da je I klasa!

pozz
[ Veseliot @ 25.06.2009. 18:41 ] @
Moze li neko da mi da semu za ovu bubicu i kakav predavatel treba da kupim i sve to? Molim vas neki neka mi odgovori!?
[ scepanmali @ 27.01.2012. 03:13 ] @
Pozdrav svima,

Interesuje me jedna stvar. Imam wireless set(bubica, transmiter, risiver).
Ali, ne mogu da povezem sa kompom ili DSLR aparatom jer nemam odgovarajuci dzek.
Interesuje me da li mogu da nabavim onaj deo koji bi sa jedne strane primio dzek koji
ide iz risivera, a sa druge strane da se nastavi manji dzek koji moze da se prikljuci u komp ili aparat?
Da li ima neki problem sa takvom postavkom tj. da li ce tako povezan raditi sistem?

Ako neko zna, nek' pise please...