[ Nocni @ 28.04.2009. 01:32 ] @
Od 2002 godine sam aktivni član ES-a i na ovakvo ponašanje još do sada nisam naišao i prvi put Vam se obraćam...
Na ES-u sam navikao na toleranciju, laku konverzaciju, stručnost... i sve ono zbog čega je ovaj forum ovo što jeste...

Prvo ću kopirati originalnu poruku koja je obrisana na AutoZone forumu u OVOJ TEMI:


Kad se pominju biseri ima jedan od prekjuče...

Citat:
vladd: ABS najcesce funkcionise tako sto obara pritisak u cilindru kada ne detektuje rotaciju tocka, sto i nije neko poboljsanje, nekada je potrebnije da tocak zablokira, ne voze svi po snegu...


Šta reći... još je moderator foruma u pitanju... najbolje ništa...


Mozda za ovo i ne treba dodatni komentar kao što ga nisam napisao ni u predmetnoj poruci jer je sve jasno... ali svakako, kad sam već otvorio ovu temu moram se osvrnuti na rad ovog moderatora...
Kad sam god na vrlo pristojan način pokušao da mu pokažem da je nekompetentan, nestručan i da je nedopustivo njegovo ponašanje jer se ruga ljudima na vrlo primitivan način a posebno onima koji su u pravu... reagovao je neprimjereno, uličarskim žargonom uz korišćenje brda smajlija jer su mu potrebni da bi se smijao nečemu što je samo njemu smiješno... smajlije koristi i kad citira nekoga, gura ih u taj tuđi citat iako ih taj neko nije stavio, što je vrlo ružno i nepristojno...
Ovo moje citiranje je bilo odgovor na njegovu tvrdnju da sam ja rekavši nešto u stvari izrekao "biser" čemu se naravno rugao a da nije ni shvatio poentu onoga o čemu raspravljamo... što je za njega uobičajeno i ne mogu da vjerujem da se nije do sada niko žalio na njegov rad... otuda ovo moje "kad se već pominju biseri"...
Sa ovim brisanjem citata njegovih riječi mislim da su se stekli uslovi da se prema njemu reaguje na adekvatan način... a da se poruka vrati gdje je i bila što u stvari jedino i tražim...

Molim Vas da imate na umu da sam 100% u pravu i da ne tražim sankcije prema njemu radi neke svoje koristi... prije 2-3 godine mi je nuđeno mjesto moderatora na forumu Auto elektronika što sam odbio jer nebi mogao to površno da radim a nema se vremena...

Unaprijed hvala

P.S. Morao sam da editujem zbog smajlija... a ima vjerovatno još X stvari koje sam zaboravio ali nevažno je...

[Ovu poruku je menjao Nocni dana 28.04.2009. u 03:07 GMT+1]
[ StORM48 @ 28.04.2009. 10:32 ] @
A na šta se Ti tačno žališ?

Na nečiji stil pisanja?
Na nečije pravo da iznosi sopstveno mišljenje?

Citat:
Nocni: Molim Vas da imate na umu da sam 100% u pravu...

Vrlo skromno...

A upiranjem prsta zapravo pokazuješ svoju nepristojnost.
"Primitivan način, uličarski žargon, korišćenje brda smajlija..."?


Pozdrav
[ Nocni @ 28.04.2009. 12:57 ] @
Citat:
StORM48: A na šta se Ti tačno žališ?


Pa objasnio sam... zalim se na to jer mi je pomenuti moderator obrisao poruku... i trazim da se poruka vrati iz prostog razloga jer je u njoj samo citirano ono sto je on rekao i nije bilo potrebe da se brise...
Kako mozes bolje da poentiras nego da onom sa kim si u raspravi citiras njegove rijeci... on to nije mogao da podnese nego je izbrisao poruku... izbrisao je i tamo gdje je bila napisana takodje...

Sto se tice smajlija... ne smetaju oni meni, ali mozda bi trebao procitati 3-4 zadnje stranice te teme da vidis o cemu se radi...
Smetaju mi jedino kad ovaj moderator nekog citira, npr. mene, i tada u taj moj text ubacuje svoje smajlije koje ja nisam stavio... valjda je ovo jasno...
[ bakara @ 28.04.2009. 15:21 ] @
Citat:
Nocni: Pa objasnio sam... zalim se na to jer mi je pomenuti moderator obrisao poruku... i trazim da se poruka vrati iz prostog razloga jer je u njoj samo citirano ono sto je on rekao i nije bilo potrebe da se brise....

Ne mozes da se zalis u samoj temi na rad moderatora, zbog toga je i obrisana poruka, pogledaj:
http://www.elitemadzone.org/p2248999

Sve ostalo moze da se raspravi ovde.

[Ovu poruku je menjao bakara dana 28.04.2009. u 16:39 GMT+1]
[ Nocni @ 28.04.2009. 15:42 ] @
A gdje sam se ja to zalio na njegov rad u samoj temi?

Pogledaj, ovo je ono sto je obrisano:

------------------------------------------------------------------------pocetak

Kad se pominju biseri ima jedan od prekjuče...

Citat:
vladd: ABS najcesce funkcionise tako sto obara pritisak u cilindru kada ne detektuje rotaciju tocka, sto i nije neko poboljsanje, nekada je potrebnije da tocak zablokira, ne voze svi po snegu...


Šta reći... još je moderator foruma u pitanju... najbolje ništa...

-------------------------------------------------------------------------kraj

Znaci, nisam se ja zalio na njegov rad u temi samo sam citirao nesto sto je on napisao ranije (sto uzgred receno nije tacno)... posle je on obrisao taj moj post a obrisao je isto i na mjestu sa kojeg sam citirao...

Ne vidim kakav je problem da se to vrati u temu... i zasto se sad nalaze razlozi da se to ipak ne vrati?
[ pajaja @ 28.04.2009. 15:55 ] @
Zato sto je offtopic i flamebait.
[ Gojko Vujovic @ 28.04.2009. 15:59 ] @
Izvini Nocni ali ta tvoja poruka ne doprinosi kvalitetu diskusije i ne moze biti vracena na temu. Mozes obrazloziti u novoj poruci na toj temi zasto se ne slazes sa misljenjem moderatora ili bilo kog korisnika, ali ovako je bas kao sto je paja rekao... flamebait.
[ Nocni @ 28.04.2009. 16:10 ] @
OK, prihvatam...
Jedino mi jos recite zasto je onda ovo sto je izjavio obrisao i na mjestu sa kojeg sam citirao?
[ _andjela_ @ 28.04.2009. 16:14 ] @
Citat:
Nocni: OK, prihvatam...
Jedino mi jos recite zasto onda je ovo sto je izjavio obrisao i na mjestu sa kojeg sam citirao?


Tako mu doslo. Otvori sopstvenu temu vezanu za to sto hoces da objasnis, vec ako to ne spada u domen teme koju navodis i kraj price. Cemu analiza 'sta je mislio dok je to pisao/brisao'? To nikud ne vodi.
[ flylord @ 28.04.2009. 16:51 ] @
Zakljucacam temu:
- obrisana poruka je bila jasan poziv na flejm i opravdano je obrisana, a sa druge strane u pravilniku ovog foruma jasno stoji kako se formulise i pise zalba. Ova tema to ne zadovoljava

Hvala na razumevanju

[Ovu poruku je menjao flylord dana 29.04.2009. u 11:30 GMT+1]