[ bobankrsta @ 29.04.2009. 13:03 ] @
U decembru mesecu , nastupili su mi prvi problemi i bolovi u kolenu, u martu mesecu Lekari su utvrdili da mi je pukao meniskus.
Operacija mi je zakazana tek za mesec dana, vec nedelju dana sam na bolovanju , jer je nedavno pocelo da me na isti nacin boli i drugo koleno.
U trenutnoj situacij (ekonomskoj) nikako mi ne odgovara da sedim kuci , pa me interesuje da li , i koliko rizikujem ako nastavim da radim do momenta kada
operacija ne bude izvrsena. Trenutno dok se krecem bolove osecam u oba kolena , pa je cak i donji deo kicme poceo da me boli. Da li neko moze da mi da konkretan savet o tome da li ja smem u opste da se krecem i da radim( Vozac sam Kamiona , stim sto svakodnevno na poslu moram da pomeram kolica teska i do 200 kg), jer se bojim da se situacija na neki nacin ne pogorsa, i ako ne smem , kakvu terapiju bih mogao
da pocnem do operacije radi preventive.

Unapred Zahvalan Boban
[ Nebojsa Milanovic @ 29.04.2009. 15:12 ] @
Bobane, situacija nije naivna, naročito zbog toga što poslu dodatno (pre)opterećuješ koleno.

Predlažem ti da nađeš nekog dobrog, ali dobrog ortopeda i da se posavetuješ sa njim.

Najviše zabrinjava to što te na isti način boli i drugo koleno, što ide u prilog mogućnosti da nije u pitanju samo meniskus, nego i nešto drugo. To samo iskusan ortoped može da utvrdi.