[ pinkpanterr @ 30.04.2009. 00:57 ] @
da, drugari moji, nestao mi je 3G signal, mreža UMTS, na kojoj mi je aparat bio podešen, pa sam se mora vrati na GSM ili DUAL mode, pretraživši mrežu i zvanjem korisničkog zakljčeno je sledeće da je mts podmuklo ukino taj signal (kao što piše u naslovu teme) i da će ga najverovatnije naplaćivati, istovremeno je primećeno da je protok informacija na netu i traženju stanja preko koda usporen... evo sličica,

PRE



POSLE



Citat:
UMTS (Universal Mobile Telecommunications System)
UMTS je jedna od tehnologija treće generacije mobilne telefonije. U odnosu na GSM ova mreža osim telefonije omogućava i uspostavljanje video poziva. Paketski prenos podataka se odvija brzinom od 384Kb/s prilikom download-a i 64Kb/s prilikom upload-a.
[ Slobodan Milivojevic @ 30.04.2009. 11:23 ] @
Ja sam trenutno kao prepaid korisnik mt:s-a (kartica uz Van Gogh) online sto preko GPRS/EDGE sto kroz UMTS/HSDPA mreze mt:s-a. I radi. Pre ce biti da imaju neki problem sa nekom baznom stanicom sa koje primas 3G signal.
[ Bockyman @ 30.04.2009. 16:45 ] @
Λ Ovo je verovatno tacnije!
[ pinkpanterr @ 30.04.2009. 22:45 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic: Ja sam trenutno kao prepaid korisnik mt:s-a (kartica uz Van Gogh) online sto preko GPRS/EDGE sto kroz UMTS/HSDPA mreze mt:s-a. I radi. Pre ce biti da imaju neki problem sa nekom baznom stanicom sa koje primas 3G signal.


skupio sam snage da ponovo zovem i nije se javila plavuša koja pekida vezu kad ne zna odgovor... imaju neke radove na sistemu, oll.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 01.05.2009. u 00:26 GMT+1]
[ Slobodan Milivojevic @ 30.04.2009. 23:26 ] @
Problem resen, stavljam katanac.