[ mp3men @ 02.05.2009. 13:52 ] @
Evo patim se vec nedelju dana i ne znam naci resenje :(

Imam sajt uradjen u Joomla i koristim jedan HTLM modul Joomla 1.5 HTML Module u koji sam ubacio linkove sa drugih sajotva.Odnosno u njega sam postavio zahtevane reciprocne linkove sa nekih direktorijuma linkova.
Sta se desava?
Kada popunim formu za prijavu sajta na neki direktorijum linkova svaki koji zahteva reciprocni link.Dobijam obavestenje tipa "A link htpp://xxxxx to could not be found at the specified URL." I ako sam pre toga postavio na sajt zahtevani link.Prostije receno ne moze da nadje taj moj link sajta da proveri da li je postavljen

Sta da radim da bih mogao da napokon ubacim svoj link sajta na neke takve direktorijume? Koji modul,sta, kako?Ustvari ko ima sajt u joomla da mi objasni ako je stavljao reciprocne linkove kako je to odradio.

Dodje mi jedino da guram linkove u HTLM templat sajta ali predpostavljam to nije resenje zar ne?
PS.
Pokusao sam i preko joomla foruma da mi neko odgovori al izgleda nema "zaintersovanih" I na sluzbenoj stranici sam postavio pitanje ali nista konkretno nisam dobio od odgovora odnosno mog problema.
Cak sam slao i e mail-ove vlasnicima koji drze te sajtove sa reciprocnim linkovima ali ne dobih NIKAKAV odgovor ( za sta li im boze sluze ti emailovi onda?) :((

Hvala vam na bilo kakvom savetu
[ ||NeX|| @ 03.05.2009. 19:47 ] @
Očisti cache od joomle kada napraviš takav update. A ako neće onda, onda ćeš morati gurati u template, što je inaće uobičajeno.
[ mp3men @ 04.05.2009. 14:05 ] @
O.K. ||NeX|| hvala ti na odgovoru pokusacu i na taj nacin da obrisem cache joomle a ako ne uspe onda "guramo" pod template.
Pa valjda cu ga potrefiti u template(ako prva opcija ne uspe) da ga postavim kako treba da ne ispadne nakaradno na kraju template ;)
[ darkol @ 30.05.2009. 22:35 ] @
Pozdrav,
najbolje je kontaktirati samog vlasnika katalog, pa se sa njim dogovorite, pa postavite njegove linkove a on Vam sam upise link u kataloge ako imate problema!
Tako ja radim sa mojim klijentima!

Pozz

darko l

ps: ja imam recimo trenutno 7 link kataloga!


[Ovu poruku je menjao darkol dana 31.05.2009. u 22:24 GMT+1]