[ milanche911 @ 02.05.2009. 23:56 ] @
Pozdrav imam nekoliko pitanja u vezi smf foruma:

1) kako da odklonim ovu stvar sa slike (pogledaj sliku dole)?

2) I kako da namestim da kad otvorim pocetnu stranu konkretno www.energy-clan.com da me odmah odvede na smf forum a ne kao sto sada mora da pise
www.energy-clan.com/smf/....... kako da odradim redirekciju?

[ Mister_rap @ 03.05.2009. 02:16 ] @
1) Pronadjes odgovarajuce linije u temi koju koristis, i izmenis ih...
2) Stavis SMF fajlove direktno u root recimo
[ milanche911 @ 03.05.2009. 08:20 ] @
pa to mi je i potrebno,da mi neko kaze koje su to linije?

A ako bih sada premestao forum (i na njemu je instaliran tiny portal) da li bi doslo do greske i on prestao da radi ili....?
[ Mister_rap @ 03.05.2009. 11:31 ] @
1) Onda ti ostaje da sacekas nekog ko koristi temu i zna, ili da postavis oglas u berzi poslova
2) Trebalo bi da sve bude ok, baza se nece narusiti, ali da ce sve raditi ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim.
[ Sumenko @ 13.12.2010. 09:52 ] @
Imam problem sa SMF forumom:
Unable to load Themes/default/index.template.php!
Ubacio sam repair setings...u direktorijum foruma ali ne moze da ga nadje!
Sta dalje (ako postoji) ...Pozdrav

The requested URL /forum/repair_settings.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

[Ovu poruku je menjao Sumenko dana 13.12.2010. u 12:08 GMT+1]
[ Stranger2 @ 16.12.2010. 04:34 ] @
Verovatno osim stavljanja tog "repair settings" postoji ineki glavni "settings" fajl koji je zakljucan od pisanja (read only). Obicno u takvom fajlu treba da se izmeni neka sitnica da bi dozvolio pokretanje tih skripti za repair, update upgrade...

Pogledaj i da li si uz taj repair fajl dobio i neki readme ili instructions fajl ili tako nesto sa uputstvima.

inace greska koju si opisao deluje kao da si neke fajlove stavio ili premestio u pogresan folder. Proveri raspored svih fajlova u poredjenju sa original instalacijom...