[ Jodzewsky @ 06.05.2009. 01:48 ] @
Ubacio sam neke snimke sa mobilnog i htio bih da ih dotjeram(skratim vrijeme trajanja,izbacim nepotrebne dijelove i sl...)ali mi kaže "...is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker"...Mogu importovati video sa digitalnog recimo,a ovi sa mob-a su mi u MP4 formatu.Preko real player-a može da mi reprodukuje ton i sliku ,ali preko winamp-a koji mi je početni program ne može,bude tona malo bez slike pa prekine!Ovim snimcima sa digitalnog su prikazane slike od datog videa,a ovima samo ikonica programa(realplayer-a).Kako da importujem te snimke sa mobilnog na windows movie maker,u čemu može biti problem??
[ Stranger2 @ 07.05.2009. 23:50 ] @
Citat:
"...is not a supported file type, and it cannot be imported into Windows Movie Maker"

ova poruka kaze da takav fajl nije podrzan i da ne moze.

Citat:
neke snimke sa mobilnog i htio bih da ih dotjeram(skratim vrijeme trajanja,izbacim nepotrebne dijelove i sl...

program Free Video Dub moze da secka razne vrste fajlova. besplatan je. mislim da ces u njemu moci bez problema da izbacis nepotrebne delove iz tih snimaka.
[ Zokii1983 @ 11.05.2009. 01:10 ] @
windows movie make ne moze da radi sa video formatom koji pokusavas da importujes

dobra ideja je da ovo odradis sa nekim drugim software-om...a ako bas mora wmm pogledaj ovu temu

http://www.windowsmoviemakers....ums/ShowPost.aspx?PostID=37664