[ Bongo_zg @ 07.05.2009. 20:23 ] @
imam mogucnost da na duze vrijeme radim sa hp-ux-om. Koliko je to znanje konkurentno?
koje tvrtke uglavnom imaju takav os?

tnx
[ igor.vitorac @ 18.05.2009. 22:12 ] @
Radio sam svojevremeno.
Pitanje je suvise relativno. Ako si radio i/ili radis sa nekim od Unix-a, bit ces na poznatom "terenu".
Sto se tice tvrtki koje rade sa njim... ni to ne znam za bivse YU prostore... ali ti mogu reci (pouzdano) da se koriste u pojedinim kontrolnim centrima elektrodistribucija u nekoliko drzava juzne amerike.

[ Livadic Cvetko @ 20.07.2009. 15:04 ] @
HP-UX je jedan od zanimljivijih sistema sa kojima mozes raditi. Posto se radi o sistemu koji ces tesko naci u manjim/srednjim preduzecima ovo iskustvo ti nece skoditi (citaj mid-enterprise, enterprise level companies) :)

Topla preporuka je ako imas mogucnosti uhvati se u kostac sa HP-UX-om, neke stvari ce te oduseviti a neke iznervirati kao nikada u zivotu :)

My 2 cents,
Milan
[ Bongo_zg @ 09.08.2009. 15:07 ] @
eto barem netko da se javio :)

inace, kada bi birao, sto bi birao izmedju:

1) HP-UX
2) Solaris

te izmedju:

1) bavljanje unixima
2) dba-senje
3) BI

naravno, govorimo i o cost-benefitu, kao i o osobnim preferencijama
[ Mister Big Time @ 04.03.2012. 19:19 ] @
Kakva su danas iskustva sa HP-UX sistemom (verzija 11i v3), dolaze uz HP-ove masincine klase Integrity Superdome 2...

Prvenstveno pitanje adaptacije za iskusne Linux SLES/Debian/CentOS linuksase, ili Tru64 Unix - SCO - AIX - Solaris juxase.


[ nkrgovic @ 04.03.2012. 20:39 ] @
Intel polako bataljuje Itanium experiment, Oracle je prestao da ga podrzava. Cela ta HP-UX prica polako tone jer nema softvera za istu. Ako te ensto zanima - probaj Solaris. Eventualno AIX, ali to je vec tezi i skuplji sport.