[ haloservis @ 21.05.2009. 19:32 ] @
http://www.elitesecurity.org/t67399-sofware-za-evidenciju-servisu
..ali nikao ne uspevam udovoljiti Moderatoru tako da odgovor uvek biva izbrisan...i zaista prethodni postovi moji NISU bili u skladu sa Pravilnikom Foruma u delu reklamiranja (mada je CELA tema "sumnjiva" po tom pitanju) ali mi nije jasno zasto je poslednji put obrisan moj post gde je pisalo:
"Ja koristim Ofix...evo Demo pa provirite...
http://rapidshare.com/files/235578314/ofix.rar.html"
Hvala.
[ Milan Gligorijevic @ 21.05.2009. 19:54 ] @
A kako moderator da zna da je to demo? Da skine, instalira..?
Okačiš lepo link do zvaničnog sajta i post ti neće biti obrisan.
[ haloservis @ 22.05.2009. 09:10 ] @
Ok..pokusacu...mada je prethodno sam pokusao i na taj nacin...hvala na savetu...
[ Aleksandar Vasic @ 22.05.2009. 12:20 ] @
Od vaše prve poruke ste reklamirali program i istu poruku ste forsirali 2-3 puta, što sam naravno obrisao jer je pravilnikom zabranjeno reklamiranje.
Svaku sledeću poruku, bez obzira na tekst koji ste napisali, a ima veze sa gore pomenutim programom, sam obrisao jer je činjenica da vi u stvari samo želite da se reklamirate.
[ haloservis @ 25.05.2009. 16:16 ] @
Aha...moRe bit'...verovatno i tako to...na stranu sto se u toj temi vec izreklamiralo nekoliko SW-a, samo jos jedno pitanje -zakljucak:
-JA necu moci napisati post u toj temi jer VI SMATRATE itd itd?\
Hhhmm..veoma cudna pravila, al' sta da se radi...'fala na paznji...
DEFINITIVNO brisacete MOJE poruke i ako se SADASNJIM sadrzajem ne kose sa Pravilnikom Foruma(sto i sami kazete)?
Smem li postaviti nekoliko pitanja a da se ne nadjete uvredjenim, povredjenim i sl...pitanja VEZANA za Pravilnik i Rad Foruma, koji mi nisu jasni ni posle...cini mi se 5 godina boravka na istom, a odnosi se na PodForum koji sam posecivao...
[ Milan Gligorijevic @ 25.05.2009. 16:21 ] @
Ne, nije u pitanju "vi smatrate" već si sam napisao u jednoj poruci koja ti je obrisana.
Citat:
skinite Demo, pogledajte pa ako ste zainteresovani mozete nas kontaktirati...
[ haloservis @ 25.05.2009. 16:36 ] @
Citat:
Milan Gligorijevic: Ne, nije u pitanju "vi smatrate" već si sam napisao u jednoj poruci koja ti je obrisana.

JASNO mi je vezano za TU poruku...zato sam Savet potrazio ovde..poslusao sugestiju jednog od Moderatora ali SVAKI sledeci post biva obrisan zbog PRVOG za koji sam i rekao da NIJE bio u skladu sa Pravilnikom.
nebitno...kad ste vec tu...
-kultura mog obrazovanja i vaspitanja nalaze da se NEPOZNATIM osobama obracam sa Vi, pa bih Vas zamolio da tako i "razgovaramo", bar do momenta dok se licno ne upoznamo. Hvala.
-Gospodin Gojko mi je objasnio da je PoForum pomenuti namenjen KORISNICIMA a ne SERVISERIMA pa bih razmisljao na tu temu...AKO je nesto nesigurno, neprovereno i zahtevno u smislu alata, prakse i sl., da li je bolje korisnike upozoriti na to? JA se trudim ne ulaziti u bespotrebne replike sa ljudima, recimo, tipa @pici_man niti utvrdjivati ko je u pravu a ko ne..korisnici pitaju ja dam SVOJE misljenje o problemu i gotovo...medjutim...problem nastaje kada neko neupucen, ali ZAISTA neupucen odvali glupost i dovede korisnika u zabludu, usput obracajuci se NEKOREKTNO meni...KADA BI imali Moderatora za taj deo Foruma koji JESTE Serviser, on bi mogao ras[plesti zito od kukolja. Samo savet..nista drugo
Toliko...za sada..ostajte mi zdravo.Miroslav
[ haloservis @ 26.05.2009. 14:00 ] @
Jos malo razmisljanja:
-Posto je PodForum namenjen korisnicima Tema o SW za evidenciju u SERVISU je nepotrebna, zar ne?
-Napraviti Sticky Temu sa spiskom OVLASTENIH uvoznika mobilnih telefona po proizvodjacima u zemlju Srbiju zajedno sa Ovlastenim Servisima i njihovim Nivom Ovlascenja za popravke( Level1 i 2 su u Srbiji sto u prevodu znaci da NEMAJU ovlastenje raditi BILO sta na HW-u telefona)
-Napraviti Sticky o problemu kvasenja telefona i pozeljnim postupcima prilikom toga...ide leto, bice toga..
-Vidim nedostaje Vam PodForum o GPS tehnologijama...nebi bilo lose imati ga...zar ne?
Za sada toliko...molim Vasa razmisljanja i stavove o ovome.Pozdrav Miroslav

[Ovu poruku je menjao haloservis dana 26.05.2009. u 18:22 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao haloservis dana 26.05.2009. u 19:28 GMT+1]
[ bakara @ 26.05.2009. 22:13 ] @
Citat:
haloservis:
-Vidim nedostaje Vam PodForum o GPS tehnologijama...nebi bilo lose imati ga...zar ne?

Nisi dobro video
http://www.elitesecurity.org/f212-GPS
[ haloservis @ 27.05.2009. 08:39 ] @
@bakara...izvinjavam se...