[ Aleksandar Klickovic @ 24.05.2009. 20:13 ] @
Evo jos jedan novi sajt, pa me zanimaju kritike i saveti forumasa...

www.atelje-ilic.com
[ tikoj @ 24.05.2009. 20:46 ] @
Lični stav: ubaciti muziku na sajt kome to nije namena je zlo! Takođe smatram da bi slike trebale biti u prvi plan...
[ cozi @ 25.05.2009. 08:58 ] @
Meni izgleda totalno bezidejno.
Boje. Ova nijansa zelene nikako ne ide sa sivom bojom, gradient efekat bi trebao izbaciti. Efekti na "logo-u" su preterani i upste ne idu uz pozadinu...
Mislim da bi trebao ponovo da radis sajt.
[ stef55 @ 22.06.2009. 13:13 ] @
U biti jednostavno i šturo.
Za jedan sajt koji bi trebao biti i prodajni, vaše eventualne kupce interesuje:
- Naziv slike ( kada vas kontaktiraju zbog neke slike kako da vam saopšte koja ih slika interesuje ? "Znate interesuje me ona slika sa ženom što šeta putem" ili piše ispod Image 5. Znači, obavezno naziv slike.
- Veličina slike
- Čime i na kojoj podlozi je radjena i eventualno..
- Da li je uramljena

I ja se bavim slikarstvom pa su mi otprilike ti problemi poznati.

U biografijama - postavite fotografije umetnika. To ne bi trebalo da predstavlja problem. Ovako senka sa znakom upitnika stvara utisak nedovršenosti.

Muzika, uz pregled slika - može. Ali mislim da je postavljena melodija suviše brza. Posetioci treba da se koncentrišu na sliku, a ne na muziku. Sreća da postoji crvena kockica.




[ Stranger2 @ 14.07.2009. 00:51 ] @
Pa sajt deluje "umetnicki" a to i predstavlja pa je dizajn prikladan. Jedino logo malo odudara od tog stila. Logo deluje nekako veselo pa je manje ozbiljan od ostatka sajta. Mozda da napravite logo da deluje malo vise slikarski a manje photoshopovski..