[ hjasko @ 25.05.2009. 21:14 ] @
Pozdrav!

Desava mi se u zadnje vrijeme da prilikom ubacivanja mapa u Garmin XT symbian ili windows mobile
(imam N82 i HTC TyTN) da posle ubacivanja Adria Route 2.2,SCG 1.8 i Europe 2008 da mi ne pokazuje
odnosno ne dopusta mogucnost izbora adresa u Hrvatskoj i Sloveniji...Napominjem da sam mape ubacio
sa MapSource softverom i nisam dopustio preklapanje Europe NT 2008 i Adria Route karti...Istovremeno
mi u Bosni dopusta izbor svih adresa tj.gradova i dr.
Prilikom izbora cilja u softveru recimo u Hrvatskoj pronadjem samo Zadar i nista drugo :-( ...
Ima li neko iskustva sa ovim softverom i problemom da bih rijesio ovo...
Jos da napomenem da kada ubacim samo Adria Route i SCG Route sve fantasticno radi...


HJasko
[ stola @ 26.05.2009. 07:51 ] @
Odgovor je možda vrlo jednostavan. Mislim da sam imao sličan problem samo kod mene nije moglo da tražim adrese u Srbiji i CG. To ti se vjerovatno desilo jer si prilikom prebacivanja mapa na telefon prebacio i duple mape. Mislim ovo možda jer nemam pojma koliko se razumiješ u Garmin XT i MapSource. Kad prebacuješ mape moraš paziti da nisi selektovao mape u Adria Route a da se one već nalaze u SCG Route i obrnuto.
[ hjasko @ 26.05.2009. 21:53 ] @
Hvala na odgovoru ali vec sam rekao da nisam dopustio preklapanje mapa...
Znaci da vjerovatno je u necemu drugom caka...Najnovija mi je verzija MapSourcea
jer sam negdje procitao da su starije verzije imale neke bagove koji su pravili probleme
prilikom pravljenja odnosno prebacivanja mapa...

Hvala jos jednom !

HJasko
[ eM3 @ 10.09.2009. 11:28 ] @
I meni se javlja isti problem... Koristim AdriaRoute 2.30 NT, SCGRoute 2.00 i City Navigator Europe NT 2010.10. Da li moze neko da pomogne???

[Ovu poruku je menjao eM3 dana 10.09.2009. u 12:55 GMT+1]
[ banda banditska @ 10.09.2009. 11:32 ] @
I ja sam imao isti problem kada sam prebacivao mape na telefon dok je na nuvi-ju 760 sve bilo OK. Iste mape koristene.