[ gogi100 @ 28.05.2009. 17:39 ] @
Dakle koristim skoro sve telekomove usluge: IPTV, ADSL click 2, postpaid BEL150 jedan broj, pre paid jedan broj osnovni i fiksni telefon. Interesuje me da li je family plus paket za mene? Da li cu smanjiti troskove? Mesecno za fiksnu i mobilnu telefoniju placam oko 6000din, od toga za adsl,iptv i fiksnu telefoniju oko 3000din,a ovaj ostatak do 6000 za moj postpaid broj kako kad. Da li ja mogu koristiti ovaj paket ako sam bel150 postpaid korisnik?
[ Jbyn4e @ 28.05.2009. 21:57 ] @
Pa to sve zavisi koga i koliko zoves sa tog bel150. Ako predjes na ovo - imaces manje 750 din pretplate (bel150) ali i besplatne minute i poruke iz te pretplate neces imati, vec ce te svaki razgovor kostati uspostava veze + cena minuta.

Vodi racuna takodje da se ugovor potpisuje na min 24 meseca, i nema prelaska na drugu tarifu.

Sve ostalo procitaj na
http://www.telekom.nadlanu.com.../Usluge.aspx?ac=solo&br=42
(oko prelaska sa postpaid, prepaid i slicno).

Ukoliko imas puno poziva sa fiksnog ka ta dva mobilna i obrnuto, onda bi moglo i da ti se isplati... opet, sve zavisi kakva je tvoja potrosnja - tj. na sta najvise trosis, i koliko duge razgovore imas kod tog bel150 profila koji kao sto kazes te izadje oko 3000 mesecno (inace, za te pare imas mix 3000 tarifu sa 1500 min i 1500 sms - tako da ne znam sta radis na bel150, pretpostavljam da ne potrosis toliko minuta i poruka?)

Inace po meni je trenutno mybel najbolja postpaid tarifa za one koji ne trose previse (ne bih rekao i za tebe) - za 500 din 150 minuta i poruka, uspostava veze od samo 1.5 din i sekundno tarifiranje, gprs od 2 pare - mislim da nema bolje (barem u mts ponudi).
[ Catch 22 @ 29.05.2009. 02:29 ] @
^ Jedino sto je tih 150 minuta samo za pozive u okviru mt:s mreze, sto MyBel onda i ne cini bas atraktivnim. A nema ni mogucnost dodavanja 3 "friends & family" broja...
Tako da ipak hvala na "povoljnostima"


PS
Mislim da je za studente ubedljivo najbolja ponuda ETC paket
A posto mogu da uzmu 4 broja na svoje ime - eto resenja i za porodicu

Citat:
Za samo 30 dinara mesečne pretplate studenti imaju sledeće pogodnosti:

Svi članovi biz:net grupe ETC-a dobijaju BESPLATAN PRETPLATNIČKI BROJ
(1 do 4 kom.)!

Uspostava veze se NE NAPLAĆUJE, za razliku od svih ostalih prepaid i postpaid tarifa koje su trenutno aktuelne.

Svi razgovori se tarifiraju u sekundama bez zaokruživanja. Zauzeće ili poziv na koji nije odgovoreno se ne tarifira.

Svi korisnici imaju mogućnost dobijanja pretplatničkih brojeva u nizu.

Svi korisnici imaju mogućnost integracije postojećih brojeva iz mt:s mreže ( postpaid i prepaid ).

Svi korisnici biz:net grupe ETCa imaju mogućnost skraćenog biranja – pozivanje brojeva u grupi na poslednje 4 cifre broja (za slanje SMS se koristi ceo broj).

Svi korisnici u okviru biz:net grupe ETC -a imaju po 10 MB besplatnih podataka za pretraživanje WAP i internet stranica.

Za međunarodne pozive primenjuju se važeće međunarodne tarife za postpaid korisnike.

Od 1. decembra provera stanja za korisnike ETC NET-a omogućena je i upotrebom kratkog koda *797# (provera je besplatna) ili slanjem poruke STANJE na broj 797 (30 besplatnih provera mesečno).

Pozivanje brojeva specijalnih službi (92 - policija, 93 - vatrogasci i 94 - hitna pomoć) je besplatno.

Pozivi na brojeve servisa koje nudi Mobilna telefonija Srbije se ne naplaćuju. To su: 789 korisnički servis mt:s, 711 Govorna pošta. Svi pozivi na ove brojeve su besplatni ukoliko zovete sa Vašeg mobilnog telefona.


[att_img]
[ Jbyn4e @ 29.05.2009. 08:35 ] @
Kvaka, potpuno si u pravu, nisam video stavku 150 min "u okviru mreze"!!! To je ono sto cini ovaj paket mnogo manje povoljnim nego sto sam mislio....

A ovo za studente je apsolutno tacno... samo bi trebalo mozda napomenuti da je to (manje/vise) standardna "biznet 300" tarifa.

Nazalost, moras imati nekog studenta da bi to koristio :)