[ Odin D. @ 31.05.2009. 01:17 ] @
Evo preletim pogledom preko naslova tema koji se nalaze pod okriljem ovog podforuma, pa se nacisto zamislim dokle je to zaglibilo ovdasnje drustvo kad se svakodnevnicom smatra ono sto bi u normalnom svijetu potpadalo pod "crnu hroniku".

I kad covjek uzme da cita po forumu, sve crnje od crnjeg.
Poodavno sam izbacio novine, izbacio sam TV, izbacio sam (sa izuzetkom par stanica sa ozbiljnijom muzikom) i radio, a izgleda da cu morati izbaciti i "forumasenje" iz zivota. Svaki dan bude zacinjen sa nekom (u najboljem slucaju nekom jednom, a obicno i sa vise) budalastinom. Ima li to smisla.....

[ dr.NPN @ 31.05.2009. 01:33 ] @
I sta?
Pa navikne covek. Posebno u Zemlji Apsurda na sve i svasta.
Ja sam pre par meseci mislio da zaista vise nista ne moze da me iznenadi, i sve sto procitam, procitam onako opusteno, pa zaboravim, ne interesuje me...
A onda se pojavio onaj lik sto je odsekao sam sebi penis, e tu sam se iznenadio...
Od tada me nista, kako da kazem, nije dotaklo ni malo, a svakodnevno pratim i vesti i forume razne i navikao sam na budalastine...
Stitim se od toga tako sto biram sta citam na forumu i to je to.

Davno smo izgubili osecanja, nacija generalno....
A nije ni cudo...

I tako...
[ Zoran Rodic @ 31.05.2009. 08:33 ] @
Ma dobro, tako se zadesilo ... takav je trenutak

Da nije sve crno svedoči i ova tema
[ Igor Gajic @ 31.05.2009. 09:21 ] @
Welcome to the Srbija™
[ Milan Gligorijevic @ 31.05.2009. 22:56 ] @
Svakodnevnica bi trebalo da na jednom mestu prikupi teme koje počinju citatom neke vesti. Kada je nešto loše, to će najviše da se prokomentariše. Zato valjda i otvaraju takve tme