[ slaven_pg @ 01.06.2009. 13:57 ] @
Poštovani,

Jutros je Windows (XP SP2) pokušao da instalira IE 8, ali vidim da je bilo 3 bezuspješna pokušaja - i dalje je na računaru IE 7.

Od tada imam problem sa IE i OE.

U IE, u polju u kom se kuca internet adresa, mogu nesmetano da kucam, ali u bilo kom drugom polju ne mogu da kucam. Npr, na Google-u ne mogu da kucam u polju za pretraživanje, na ovom satu nisam mogao da se ulogujem itd (morao sam da instaliram Firefox, da bih iznio moj problem).

Sličo je i sa OE. U polju u kom se kuca mail adresa mogu da kucam, kao i u polju Subject, ali u dijelu gdje se kuca text maila, ne mogu da dobijem kusor.

Da li ima neko predstavu u čemu bi mogao biti problem? Možda sam nešto nehotice kliknuo prilikom instalacije...?

Unaprijed hvala na odgovorima!
[ trajceski @ 06.07.2009. 10:16 ] @
Ocigledno je da IE je jedno veliko sr*. Predji na FF i takvih problema neces imati.
I ja sam instalisao IE 8 pa mi sada u donjem levom uglu uvek javlja gresku javascript:searchsubmit() ili javascript:void().
Niko nije objasnio o kakvoj gresci se radi pa sam bio prinudjen da definitivno ovog dinosaourusa ostavim za sva vremena.