[ antondj @ 09.06.2009. 17:40 ] @
Pozdrav.Zeleo bih znati na koji nacin mogu uplatiti novac na alertpay racun?
[ Alcazar @ 13.03.2011. 02:57 ] @
I mene ovo zanima.
[ tdjokic @ 13.03.2011. 13:13 ] @
Mozda bi vam ovo pomoglo https://helpdesk.alertpay.com/ Ja doduse tamo nisam video pitanje "kako uplatiti novac na alterpay racun?" ali sam video kako podici novac sa njega. Ako nema pitanja koje vas zanima ili je to sto pitate nemoguce ili nepotrebno.

Ovde su neki uveravali da poslovanje preko PyaPala ide OBAVEZNO i JEDINO tako sto prvo uplatis novac na PayPal racun a zatim tim novcem placas sta hoces. To u tom slucaju nije tacno, jer na sajtu banke pise da placanje moze biti obavljeno iz 3 izvora - iz bancnog racuna, stanja na racunu PayPal ili sa kartice. Ovaj treci nacin je prakticno proveren od strane brojnih korisnika - na racunu PayPala ne drzis nista a placas direktno sa kartice, koja je povezana sa tvojim deviznim racunom. Mislim da je i ovde slican slucaj, jer kod pitanja "How do I send money using a credit card?" pise kako se to radi.

Buduci da su vasa pitanja u meni izazvala dodatnu radoznalost, trazio sam jos i nasao sam tamo listu usluga koje su podrzane "za vasu zemlju", i za Srbiju su podrzane sledece usluge: https://www.alertpay.com/en/worldwide.aspx

Deposit

Credit your AlertPay account

* Bank wire
* Certified check/money order

sto mislim da je konkretan odgovor na vasa konkretna pitanja. Nadam se da sam dobro razumeo sta ste pitali jer se meni cini da je ovo bas uplata na AlertPay racun.

Vrlo je cudno da je preko 1000 ljudi pogledalo prvo pitanje (posto je drugo postavljeno relativno skoro na njega je verovatno otpalo manji broj pregleda) i da nije odgovorilo ni rec. Ja sam danas prvi put dotakao AlertPay i evo nesto sam nasao. Mozda je problem i u nepoznavanju jezika? Ne znam ali mi je ipak malo cudno.
[ Alcazar @ 13.03.2011. 16:00 ] @
Da, vecina pregleda je bila za prvo pitanje, ja sam pitao da bi "obnovio" temu.
Hvala na trudu i odgovoru, to jeste to ali ja sam hteo da neko ko je to bas radio da uputstvo kako gde sta.
Ne koristim mnogo uplate i isplate pa se moze reci da sam nepismen po tom pitanju.
Ako takvih ima...