[ feko @ 10.06.2009. 13:08 ] @
Nakon sto sam imao verziju 4.0 ovog odlicnig programa nabavio sam posljednju 7.0 verziju ali imam jedan problem koji nisam imao u verziji 4.0. Naime, kada importujem dva ili vise video fajlova u timeline, nikako ne mogu da ih stavim u Video Track 1 niti ih mogu sve smjestiti u bilo koji Track zajedno. Oni automatski idu pojedinacno u Track 2, Track 3, Track 4 i tako redom se slazu jedan iznad drugog. Ima li neko iskustvo s tim i kako to rijesiti!?
Thnx

[ Toxic Flame @ 15.06.2009. 11:58 ] @
pretrazi preferences mozda ima negde da podesish da ti ne pravi novu traku za novi video..
probaj copy paste (gde cesh paste da odradish nad selektovanom trakom u kojoj vec ima videa)
zashto ne bi koristio premiere cs3-4 koji mogu sve i svashta, a mogu i to shto trazish upravo :)
[ feko @ 22.06.2009. 14:15 ] @
Nisam probao, pokusat cu. Hvala
[ StudioIbro @ 23.06.2009. 11:02 ] @
Mnogo čudna stvar, moguće da ti pravi problem ovo što ti piše 5.1 na audio traci 2 trbalo bi da ti je stereo 2 kanala.Kod mene je- u project settings stavi na default timeline po 3 trake video i audio.Ili ti nije program kompletan.Nije loš program zato što može u njemu i da se uradi dvd autoring ali nije profesionalni! Više ga ne koristim a stoji u kompu pomalo koristim premijer pro cs3 ali edius 5 po meni je najbolji uz njega koristim adobe enkore cs3 da napravim dvd bez rekompresije mpeg2 iz ediusa pošto edius daje najbolji kvalitet, malo opterećuje kompjuter a i brz je nikad ne ispada i kad se to desi vrati sve gde je stao.

[Ovu poruku je menjao StudioIbro dana 23.06.2009. u 12:26 GMT+1]