[ manijac @ 10.12.2003. 09:49 ] @
Zanima me kako napraviti WAP sajt , dali moze iz nekog programa ili...
[ boccio @ 10.12.2003. 11:53 ] @
za pocetak bi trebalo da se upoznas sa WML-om...dalje ces shvatiti sam :)
[ KISs @ 11.12.2003. 05:51 ] @
Ja sam to resio tako da sam na moj sajt smanjio prozor i tekst i sliku upasovao kao za wap.

Mene interesuje kako se moze kasirati preko WAP Sajta.
Naprimer:

Download slika i melodija kao sto neki nude.
[ lgstudioworks @ 11.12.2003. 18:28 ] @
Citat:
manijac:
Zanima me kako napraviti WAP sajt , dali moze iz nekog programa ili...



RJEŠENJE :
http://www.webmajstori.net/vodici/index.php?a=10
[ arsa xx @ 12.12.2003. 18:46 ] @
Ja sam nesto sa drugarom radio davno bas davno.
Maltene sam zaboravio wap.
U svakom slucaju secam se da je nesto smesno.
4-5 taga smo koristili.
Imas primer i wapalizer na www.caffeshop.net.
[ jevtta @ 04.02.2006. 17:49 ] @
moj drug je napravio wap sajt i poslao sam mu par slika(mojih) da ih stavi kako bi mogao preko gprs-a da ih downloadujem u tel(samsung X-200) ali on ih je postavio tako da ispod njih nepostoji opcija download vec samo previous i next pictures(posto je do sad samo postavljao linkove koji vec sadrze slike) pa nezna kako to da izvede.ja sam probao sa nokijom da skinem slike i uspeo sam posto nokia ima opciju cim vidis sliku da ides na options - save to folder i uspeva ali moj tel nema tu opciju kad ocem na moj options on mi samo omoguci next i previous i menu(kad odem tu on izbacuje menu sajt-a) pomozite mi! sta da uradim da bih dosao do svojih slika?sta da mu prenesem pa da se ispod slike pojavi opcija download kako bih uspeo da ih skinem sa ovog wap sajt-a?
unapred hvala!
[ Kamber @ 27.03.2006. 22:51 ] @
Nek postavi ovu skriptu pa preko nje doda te slike na sajt http://www.wapforum.org.uk/for...Attach&type=post&id=67

[Ovu poruku je menjao Kamber dana 27.03.2006. u 23:53 GMT+1]
[ jagoda djordjević @ 02.05.2009. 19:09 ] @
početnik sam u forumu i ja sam postavila pitanje kako napraviti wap sajt, treba mi odgovor