[ zenar @ 11.06.2009. 11:31 ] @
Pošto se ni nakon trećeg obraćanja kompaniji MTS, putem maila, niko nije udostojio čak ni dati odgovor, prinuđen sam da, preko ove teme iznesem svoj problem u javnost i pokrenem temu KOLIKO NAS MTS POŠTUJE?


Mail 1
From: slavko zenar <[email protected]>
To: [email protected]
Sent: Tuesday, June 2, 2009 10:50:41 AM
Subject: Nezadovoljni korisnik


Poštovani!

Moje ime je Slavko Ženar, zaposlen sam u Radio Televiziji Srbije, i vlasnik sam telefonskog broja 064/27-5x-xxx. Pre otprilike 2 meseca dobio sam pismo od MTS-a sa potpisom gospodina Vladimira Lučića.

Pismo je sledeće sadržine:


Poštovani g-dine Ženar,

Zahvaljujemo Vam što ste nam ukazali poverenje i prepoznali našu želju da Vam svakodnevnu komunikaciju učinimo što lakšom i sadržajnijom. Upravo iz tog razloga pripremili smo za Vas prigodno iznenađenje.

Kao korisnik postpaid broja 064275xxxx imate mogućnost da uz novu ugovornu obavezu, izaberete jednu od povoljnosti - jedan od mobilnih telefona iz ponude koju smo posebno pripremili za Vas ili novčani bonus.

Pozivamo Vas da pozovete korisnički servis 064/790 sa Vašeg broja
telefona i saznate više o pogodnostima koje smo Vam pripremili.

Srdačan pozdrav,



Direktor Direkcije za komercijalne poslove
Vladimir Lučić, dipl. ing




Nažalost ispostavilo se da su navodne pogodnosti kod mene izazvale revolt i osećaj izigranosti. Dva meseca zovem sa istog broja telefona (064/27-5x-xxx). Svake nedelje pozivao sam najmanje dva do tri puta. Naravno od navedenih telefonskih aparata (tipa W595 i slično, koji su, po rečima Vaših operatera, spadali u moju 5. grupu) nije bilo ništa. Svakoga dana dobijao sam odgovor: "Pokušajte ponovo da pozovete sutra." "Nazovite u prepodnevnim časovima, moguće je da ćemo imati nešto novo."

Sve do današnjeg dana 02. 06. 2009. godine. Veoma prijatan glas, pun razumevanja, me je obavestio kako je moje pravo na "prigodno iznenađenje" isteklo. Verovatno i jeste tako, ali kako to da sada odjednom operater tačno zna taj podatak? Kako to da u poslednjih nedelju - dve dana niko od operatera svog "poštovanog gospodina Ženara" ne upozorava na mogućnost isteka navedene "pogodnosti". U pismu koje ste mi poslali nigde se ne navodi podatak koji definiše datum isteka Vaše usluge kao ni vremensko ograničenje od dva meseca. Pravno, možda i jeste u pravu, ali moralno i ljudski, nikakako se ne mogu složiti da je Vaš stav korektan. Ovo pismo, trenutno, šaljem samo Vama u nadi da ću dobiti brz odgovor.

U išcekivanju Vašeg odgovora
Slavko Ženar


Mail 2

From: slavko zenar <[email protected]>
Subject: Fw: Nezadovoljni korisnik
To: [email protected]
Date: Friday, June 5, 2009, 11:03 AM

Poštovani!
Moje ime je Slavko Ženar, zaposlen sam u Radio Televiziji Srbije, i vlasnik sam telefonskog broja 064/27-5x-xxx. Pre tri dana poslao sam ovaj mail (sadržinu pisma možete videti ispod zaglavlja), i nisam dobio nikakav odgovor. Odlučio sam da moj sledeći korak bude slanje e-maila na ovu adresu. Nadam se da ćete biti ažurniji od vaših kolega u korisničkom servisu.

U išcekivanju Vašeg odgovora
Slavko Ženar


Mail 3

Ovaj mail sam poslao diektno korisnickom servisu Telekom Srbije na kontakt stranicu, takođe 3 dana nakon prethodnog maila. naveo sam probleme koji su me zadesili kao i bezobzirnost gospode iz korisnič kog servisa i administracije. Naravno, kao ni oba prethodna slučaja niko nije nazvao ili se udostojio poslati mail.


[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 11.06.2009. u 13:16 GMT+1]
[ combuster @ 11.06.2009. 11:40 ] @
Eeee, seca li se neko onih mts bodova, sakupio ja dosta poena i resio pre nego sto predjem na prepaid da narucim neki od ponudjenih proizvoda. Zovem, dobar dan, hteo sam da narucim neki od ponudjenih proizvoda u zamenu za mts bodove... Zao nam je imamo samo kisobrane :D :D :D

Samo sam se nasmejao i spustio slusalicu.
[ _andjela_ @ 11.06.2009. 11:42 ] @
zenar,

U ovoj temi imas slicne primedbe:
http://www.elitesecurity.org/t...ritika-od-strane-MTS-korisnika

Pogledaj da li mozes adaptirati format zalbe, zabeleziti sve datume kad si ih zvao i sa kog broja, ukljuciti sve e-mail poruke i odstampati. Nece ti uzeti vise od pola sata.

Ne znam gde se nalazis, ali valjda poslovnica u Bulevaru nije toliko daleko od Takovske. Neko je primetio da su ljudi tamo ljubazniji, pa prosetaj danas ili sutra do poslovnice, odstampaj primedbu, napravi tri kopije i uruci jednu kopiju sefu poslovnice, po mogucnosti licno. Zabelezi tacno vreme, ime i prezime osobe i sta ti je rekao.

Druge dve kopije sacuvaj, jer zajedno sa tvojom, postoji jos i mnostvo drugih zalbi. Ako nadjes jos nekog ko je zainteresovan da se zali, jer ima razloga, i ako je u mogucnosti da to uradi na sistematski nacin, neka pokusaju takodje.
[ scylerx @ 11.06.2009. 12:38 ] @
Ubeđen sam da je potrebno da se obratiš gosn Lučiću.
Pošto ti je ovde sve bratska ekonomija i bratsko pravo.