[ PoisonAngel @ 13.06.2009. 12:29 ] @
Mnogo mi se dopao bas ovaj model, no nasla sam lika, koga mozda i znate, koji prodaje nove ali sa swisscom mreze. Kakvi su, da li na njima radi sve, tipa gprs, e-mail i sl. da li treba da se dekodiraju i sl.
Sta vi kazete za te swisscom htc p3600?
[ mimahitna @ 14.06.2009. 10:48 ] @
Pozdrav,
mozete slobodno kupiti aparate sa swisscom mreze-oni su identicni kao i original htc aparati(ustvari to i jesu original htc aparati samo pravljeni za swisscom mrezu).Naravno,sve radi-gprs,mms,gps...
Verovatno cete morati otkljucati ovaj telefon ali je vrlo moguce da taj tip prodaje vec otkljucane telefone.
Mozete izabrati bilo koji radio i CE rom i instalirati-na taj nacin cete dobiti aparat "po poslednjoj modi".
Cestitam na izboru-WM telefon je posebna klasa telefona.

Iskren pozdrav !
MS
[ BioSQUAD @ 17.06.2009. 00:45 ] @
Ne znam sta su poludeli ljudi po oglase "Nije sa mreze" Ne razumem sta to ima veze?
Kod PPC, cim instaliras sam novi ROM, vise neces imati taj sa "mreze" osim sto na masku ce da nosis i praviti reklamu Swisscoma!
[ PoisonAngel @ 17.06.2009. 17:06 ] @
stavljanjem novog ROM-a se postavlja pitanje koliko je taj aparat koriscen pre toga i koliko dugo ce raditi sa novim ROM-om zar ne?
kako bih znala da li je to neki "napakovani" aparat ili je stvarno "nov"?
[ elektros @ 02.07.2009. 14:04 ] @
Cao,
ja imam u valsnistvu bas taj gore naveden model, mogu da kazem da je stvarno vrh, sve radi kako treba, imam Rom Karmba v10.2, zauzima jako malo memorije i navigacija - IGO08 radi ok, probao sam mnoge druge ROM-ove ali ovaj je stabilan i na njemu sam se zadrzao.

Moje pitanje je, kako da podesim pppoe konekciju za wireless ( ime i lozinka ).?

ps. posle svakog dizanja novog ROM-a podatak o broju sati razgovora je ostajao, tj. nije doslo do resetovanja i vracanja na 0.
[ nmilosev @ 02.07.2009. 21:09 ] @
Citat:
elektros: Cao,
ja imam u valsnistvu bas taj gore naveden model, mogu da kazem da je stvarno vrh, sve radi kako treba, imam Rom Karmba v10.2, zauzima jako malo memorije i navigacija - IGO08 radi ok, probao sam mnoge druge ROM-ove ali ovaj je stabilan i na njemu sam se zadrzao.

Moje pitanje je, kako da podesim pppoe konekciju za wireless ( ime i lozinka ).?

ps. posle svakog dizanja novog ROM-a podatak o broju sati razgovora je ostajao, tj. nije doslo do resetovanja i vracanja na 0.


Windows Mobile ne podržava PPPOE, nažalost. Ako je tvoja WiFi mreža predlažem da je osiguraš sa WEP ključem, ili jednostavno filtriracijom MAC adresa.

Pozdrav.
[ elektros @ 03.07.2009. 14:38 ] @
Znaci tako, nepodrzava,

to sam pitao zato sto kod kuce imam wireless na kompu, pa rekoh mozda da stavim ruter pa ...,

nema veze,

kakav je sistem ako se nadjem u gradu gde su otvorene mreze ( kafici...), da li moram da kreiram konekciju ili ..?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 03.07.2009. 14:56 ] @
Mogao bi kod kuće da staviš wireless router, pa da on bude AP za kačenje i WM telefona i kompjutera.

A kad si u gradu u dometu hotspota, samo tapneš na ime mreže i on bi trebalo da se konektuje (pošo pre toga upališ Wi-F, ako je isključen na telefonu). Eventualno ćeš kod nekih provajdera morati orvo da upališ IE i probaš da otvoriš neku, bilo koju, stranu, kako bi i on poželeo dobrodošlicu na mrežu, da bi zatim mogao da koristiš net u drugim aplikacijama na telefonu.