[ toplim @ 16.06.2009. 17:51 ] @
E pa braco vidim da je u poslednje vreme sve vise pitanja i nezadovoljnih korisnika.
Da li neko moze da mi objasni zasto se neke moje poruke brisu, neke prekrajaju a neke teme zakljucavaju?

Ja volim da mislim ako moderatorima to smeta. To je njihova stvar. Mozda nekad mislim i pogresno, ali kad moja recenica pocne sa.Mislim da....to i to itako i tako. Moderator to izbrise i poslaje mi poruku da je kao on mene zastitio da mi se ne bi ismejavali. Moja stvar sta mislim.

Zar sve poruke i temo moraju da imaju linkove, slike i dokaze kao da smo na sudu. I sad ti linkovi kao vode do neke nepobitne tacnosti. A uglavnom i na tim linkovima i dokazima je radio nekeo ko je takodje mislio. Ali to je moderatorima kao verodostojnije pa onda puste te likove da pisu sve i svasta i da postave dokaz koji je mozda njegov brat od tetke njegovog druga napisao i on kao sve zna.

Zasto se diskusija koja nije podobna uvek pretvara u jasno donosenje odgovora, bez imalo ukljucivanja ideja i revolucionarnih tekstova. I sta ste zapeli s tim Ajnstajnom on je ako sve znao. I njega su ismejavali pa opet sta je sve pricao samo deset posto danas od toga moze da se dokaze.

A diskusije koje vode njihovi provajderi, menadzeri, sponzori, se produbljuju do te mere da je ovo postala prava oglasna tabla za sve likove koji su se tako povezali. A mi korisnici smo odmah konzumenti, jer sta god da kazemo to se marginalizuje.

Ako postoji nacin da se vodi diskusija bez upadica moderatora koji nemaju blage veze sa temom vec su tu samo da je zakljucaju ili nekog ubiju u pojam po nagovoru nekog ortaka iz klupe onda je to smesno.
ES ima jaku tradiciju i dobar rejting poslednjih godina, ako nesto ne promenite sve ce manje ljudi dolaziti ovde a vidim da je sve manje zainteresovanih ljudi da daju odgovore i predloge. Svi pitaju niko ne stoji na raspolaganju da nesto i napise u koriost drugoga. Ja to radim. Em sto radim za zdabe em mi ni tako ne daju. Pa dobro platite me onda pa cu i ja vise da razmisljam.