[ iwcham1979 @ 21.06.2009. 10:37 ] @
Pozdrav! Na sajtu ministarstva, podsekcija "dokumenti" ima da se skinu prirucnici za gradjansko vaspitanje za osnovnu skolu. Medjutim, u toku raspakovanja fajla rar "crakva" pa me zanima da li neko od vas ima prirucnike za osnovnu skolu da mi posalje na pp ili zna gde bih mogao da skinem ceo fajl tj. prirucnike. Puno hvala!!!!
[ bosibosi @ 26.06.2009. 15:08 ] @
Ja sam preuzeo to sa sajta ministarstva, ne moze da se otvori samo za III razred, ako mislis na osnovnu skolu.
- Postavio sam ispravan .rar fajl na adresi:

Gradjansko vaspitanje
[ iwcham1979 @ 24.09.2009. 14:28 ] @
Pozdrav opet :P Da li znate gde ima da se skine i prirucnik za 8 razred. Treba mi ko lebac :( ????!!!!!!!!!
[ Sofrontije @ 24.09.2009. 17:30 ] @
Code:
http://www.mps.sr.gov.yu/upload/dokumenti/PrirucniciGradjansko/GV%20prirucnici%20osnovna%20skola.zip


Tu ti je sve
[ oneflower @ 27.09.2009. 08:12 ] @
Imam isti problem. Medju prirucnicima koji se nalaze na sajtu Ministarstva se ne nalazi priručnik za 8. razred. Da li sam nešto previdela ili priručnika nema?
[ MMaarrCCoo @ 27.09.2009. 11:51 ] @
Ni ja ga ne vidim ovde.
[ Računovodstvo @ 05.03.2012. 18:15 ] @
Pozdrav svima!
Ubih se pretražujući sajt da bih našla adekvatnu temu da postavim pitanje u vezi sa Građanskim vaspitanjem i na kraju sam završila ovde, nadam se da će mi neko odgovoriti. Pitanje je u vezi sa plaćanjem časova u osnovnoj školi. Naime, moj slučaj je da držim dva časa u VI razredu kao dopunu fonda do 100% i pre neki dan su mi ponudili još jedan u V i to bi bio 21 čas/nedeljno - što znači jedan više. Direktor mi uredno kaže da će mi se to plaćati, ali sekretar koja kaže da se prethodnom nastavniku nije plaćalo, pa ne bi trebalo ni meni i ne želi da napiše rešenje. Ja iz principa ne želim da odustanem od naplate tog časa, ali želim da budem sigurna da za to postoje zakonske osnove. Jer kako mi se činilo odluka je donešena proizvoljno a ne po zakonu.
Ono što me zanima jeste kojim zakonom je to regulisano jer ne mogu da se snadjem čitajući Zakon o osnovnom obrazovanju.
Please, help!