[ gpedja_70 @ 24.06.2009. 12:07 ] @
U Rumi se nedavno pojavila "firma" koja naime vrsi upis zainteresovanih osoba za prodaju besplatnih akcija. Naime. sve sto je potrebno jeste ostaviti podatke, bez ikakve clanarine(bar za sada). Po prici gospodje koja to radi, isplata ce biti uskoro i iznosice 850 eura.
E sad, ono sto meni nije jasno. Kako neko moze da otkupljuje nesto sto nije u mom vlasnistvu, tacnije ja samo imam pravo na te akcije,ali jos uvek nemam akcije? Interesuje me vas stav o ovome, napomenucu da gotovo cela Ruma prica o tome i upisuje se, sto je i logicno, jer je nekadasnji grad obuce, guma i kozarske industrije fakticki mrtav, a ljudi bez para i posla.
Jel se pojavljivalo nesto slicno u drugim gradovima?
[ neca @ 24.06.2009. 12:45 ] @
Bilo u Smederevu pre par meseci slicno....uka buka...ceo grad prica o tome i na kraju nista.
Posle upisivanja, sledi faza placanja 500 dinara za clanarinu i to je bit svega.... :) ne placaj nista i ne nasedaj...:)
[ neca @ 24.06.2009. 12:54 ] @
Nisam ni u jednom trenutku pomislio da platim bilo sta, niti da se cak prijavim,jer jednostavno ne mogu sebe da nateram da poverujem u tako nesto. Obrazovanje mi ne dozvoljava. Ono sto je najtuznije u svemu tome jeste da ljudi cekaju u redu da se upisu,i iako sam zaista pokusao da objasnim ljudima o cemu se tu radi (upravo to sto si rekao, prijavis se, sve ok, zovu te blizi se isplata, plati clanarinu itd + pravljenje ogromne baze za spam SMS), oni jednostavno slepo idu ka tome, kao nemam sta da izgubim. Covece, pa sve gubis. Gubis svoje vreme, dostojanstvo. Uzmi procitaj malo koliko te akcije mogu da vrede ili slicno. Ne, ne moje strine tetka je dobila pare,cuo sam. Pa sta imam da izgubim?
Strasno
[ neca @ 25.06.2009. 14:03 ] @
Naravno, uvek se pojavi prica da tetkin burazer ima drugara koji je te pare dobio....i nikako da se pojavi covek koji ima te pare...kod nas je ovde bilo cak i na tv-u kad je to sve uzelo maha....meni je od starta to bilo isuvise dobro da bi bilo istinito....
[ gpedja_70 @ 12.11.2009. 13:36 ] @
meni se cini da oni uzimaju pare preko telefona...
kao onaj Milan Tarot?

sto vise vremena pricas sa njima vise ti naplate preko racuna?

nisam siguran doduse....
[ gpedja_70 @ 09.01.2010. 09:13 ] @
ma ako uplatite 5000 hiljada stave vas u prioritetnu listu,ljudi kako ne shvatate da je to sve prevara
mi srbi ko narod nista nevaljamo
[ fanfon @ 09.01.2010. 12:51 ] @
Ja svaki drugi dan osvojim milion funti ili dolara preko maila. A u Nigeriji imam deponovano bar 500 miliona dolara dosad. Samo treba da se javim i pokupim. Vise ne znam sta cu s tolikim parama...