[ MortDread @ 25.06.2009. 19:56 ] @
Kako Vam se čini ovaj Laser Jet za digitalnu štampu imam ga za 700 eura polovan,naravno za kompenzaciju..
Da li bi on bio pogodan za izradu vizit karti,flayera i ostale ne mnogo zahtevne tiraže...

Unapred HVALA!!!
[ Skandy @ 25.06.2009. 20:38 ] @
Imao sam priliku da goristim njegovog brata blizanca Canon CP660. Potpuno isti stampac, cak i svi potrosni delovi i toneri bili od HP-a 8550. Sta reci o samom stampacu, stara generacija color lasera, skuplji otisak od stampaca novije generacije, problemi sa stampanjem punih tonova (tamno plava i siva). Inace masine koje su napravljene da traju, retko se kvare, gotovo uopste ako se redovno servisiraju.
Dobri su za stvari koje si pomenuo, vizitke, flajeri, pozivnice, akreditacije.... A3+ format 430 x 305mm. Proizvodjac je predvideo najvecu gramaturu od 200gr/m^2, ali smo mi bez problema stampali na 250gr/m2. Poseduje i "duplex unit" deo koji mu omogucava obostranu stampu u jednom prolazu, ne pasuje bas najbolje, ali se da predvideti i podesiti u softveru.
Ako je stampac u dobrom stanju mislim da cena ok.
Proveri kada je poslednji put menjan: drum, drum kertridz, kao i stanje svih tonera. Najbolje bi bilo kada bi svi potrosni delovi u njemu bili novi u momentu preuzimanja. Informisi se o nabavci potrosnih delova, pre kupovine.
Pozdrav.
[ MortDread @ 25.06.2009. 21:22 ] @
Hvala rođo...onda ću gledati da ga uzmem...