[ anon142305 @ 01.07.2009. 11:34 ] @
Gde je nestala tema iz foruma Nauka o albanskom svojatanju Milosa Obilica? Sklonjena privremeno? Trajno? Zasto?
Upravo sam hteo da dopisem o svojatanju i Karadjordja i (verovali ili ne; fanfare molim) Aleksandra Makedonskog. Link
[ Milan Gligorijevic @ 01.07.2009. 18:18 ] @
Tu temu sam ja uklonio. Po dosadašnjem iskustvu, takve teme uglavnom budu problematično i vrlo brlo zahtevaju brisanje ili zaključavanje. Prebacivanjem u madzone, napunila bi se politikom (koja je zabranjena na forumu).

To su razlozi zbog kojih sam uklonio temu.
[ anon142305 @ 01.07.2009. 18:36 ] @
To sto bi se temi desilo u MZ, za to sluzi moderacija.

Cini se da je zabranjeno argumentovano raspravljati o nekim potezima drzava/naroda koji nisu... kako da se izrazim... bas uvek prijateljski raspolozeni prema drzavi Srbiji.

No u svakom slucaju, i ako je tako i ako nije, zahvaljujem na odgovoru!
[ burex @ 02.07.2009. 11:41 ] @
Da moderator vidi na šta liči comment sekcija na Politikinom članku sa ovom temom, izbrisao bi on to još pre :)
Iskreno, nije prvi put da nam "komšije od dole" uvaljuju takve retardirane priče, ali me to pretežno ne interesuje, jer im se svakako turizam sastoji od međunarodnih posmatrača, humanitarnih radnika i stranih novinara. Pretpostavljam i da niko iz vlade ne reaguje jer je priča toliko debilna da ne zaslužuje ni delić pažnje.
[ Catch 22 @ 02.07.2009. 14:06 ] @
Svaku temu koja izaziva da se na nju "nacionalno osvešćeni" sakupljaju k'o muve na go*na - treba automatski obrisati.