[ srpsko gradjevinarstvo @ 07.07.2009. 17:51 ] @
Poštovani,

iz razloga da posle svakog mog posta dobijam privatne poruke, stvarno mi se smučilo da budem na forumu gde ne mogu izneti iskreno ono što mislim. Ja sam takav kakav jesam i ne želim nikom da se uvlačim, da pazim da se ovaj ili onaj ne naljuti i slično. Ne želim da iznosim mišljenja koja nisu moja i da korigujem nešto.

Molio bih vas najlepše da na ES obrišete moj nalog.

Hvala svima na saradnji i druženju.
[ pajaja @ 07.07.2009. 18:30 ] @
ES ne brise naloge.
[ srpsko gradjevinarstvo @ 07.07.2009. 18:37 ] @
pa ako 2-3 moderatora koja me obožavaju pomognu, biće obrisan.
[ Milan Gligorijevic @ 07.07.2009. 18:45 ] @
Ne neće biti obrisan. Promeni email na nalogu u neki nepostojeći i više nećeš moću da mu pristupiš.
[ srpsko gradjevinarstvo @ 07.07.2009. 19:06 ] @
mogu da izazovem incident da dobijem ban
[ Milan Gligorijevic @ 07.07.2009. 19:12 ] @
To možeš i bez incidenta

Ne vidim zašto bi hteo da budeš banovan. Jednostavno promeni email i nemaš više pristup nalogu.
[ flylord @ 07.07.2009. 19:43 ] @
a i ako budes banovan, tvoj nalog i dalje ostaje
[ Mobtel @ 07.07.2009. 22:23 ] @
Jel to znaci da ne mozemo da se samoubijemo?
tj nas nalog nije nase vlasnistvo i nemozemo da ga dignemo u vazduh i sl.ideje...
[ srpsko gradjevinarstvo @ 07.07.2009. 22:34 ] @
flylord, javi kad si tu da ti pružim zadovoljstvo banovanja
[ flylord @ 07.07.2009. 22:41 ] @
ne znam odakle ti ideja da bih zeleo da te banujem. Ja ne uzivam u kaznjavanju, i mnogo bih vise voleo da se ti promenis.

Niko ovde ne gusi tvoje misljenje, nego nacin na koji izrazavas misljenje.
[ Gojko Vujovic @ 07.07.2009. 22:55 ] @
Forum tehnicki ne podrzava brisanje naloga zato sto to pravi probleme u bazi kasnije, dovodi do nekonzistentnosti. Nikoga ne teramo da posecuje naravno, pa postojanje naloga ovde ne treba ni da ti smeta. Mozes obrisati iz profila privatne podatke ako ih ima, i to je to.

Zao mi je sto brisanje poruka dozivljavas kao 'gusenje misljenja' i cenzuru. Nije uopste problem u tvom misljenju i stavovima koje iznosis, vec nacini na koje to radis i ono do cega takve poruke dovode na temama na kojima ucestvujes (svadje uglavnom). Mozda ne bi bilo lose da par dana odmoris od foruma, pa ako pozelis da se vratis, da probas ipak da poruke budu smislene i bez vredjanja. Cak i ako tvoja poruka ne sadrzi direktnu uvredu, ali je ocigledno da ce na nju biti odgovoreno uvredom, tvoju poruku smatramo flejmom i moramo je ukloniti.

Ovo je moj stav vec devet godina na ovom forumu, da ne mislis da izmisljamo nova pravila za tebe.

Temu zakljucavam ovim odgovorom.