[ 93 Stefan @ 07.07.2009. 21:35 ] @
Ćao, evo sad sam baš učitao ovaj program i zvuči super, možda čak ni ne mora da se koristi neki DSP plug-in! Nisam znao gde da postavim ovo jer je ovo MEDIA Player, a ovde ima samo ili Audio ili Video software, a ipak ovde vidim da ste bili aktivniji u poslednje vreme.
Naravno prva stvar koju sam uradio je da sam učitao ono pakovanje sa svim skinovima, ali kada pokušam da izađem iz bilo kog sem onog osnovnog, izbaci mi Command Prompt u kojem je ispisano sto puta da nije sigurno da se izlazi preko DrawPixmap-a van GUI-a. Šta da radim?! Mnogo živcira.
Kakav je ovaj player za puštanje videa u odnosu na ove druge? Bilo bi mi lepo ako bih mogao i Video i Audio u jednoj stvari da puštam, a ovo je prva stvar za koju mislim da je lepo sređena (ne računajući WMP koji ni ne planiram da koristim).

[Ovu poruku je menjao 93 Stefan dana 08.07.2009. u 13:11 GMT+1]
[ Stranger2 @ 09.07.2009. 11:20 ] @
Citat:
Nisam znao gde da postavim ovo jer je ovo MEDIA Player, a ovde ima samo ili Audio ili Video software

Pa u redu je jer ga se uglavnom smatra video playerom posto za video ima mnogo naprednih mogucnosti.

Citat:
Kakav je ovaj player za puštanje videa u odnosu na ove druge? Bilo bi mi lepo ako bih mogao i Video i Audio u jednoj stvari da puštam, a ovo je prva stvar za koju mislim da je lepo sređena (ne računajući WMP koji ni ne planiram da koristim).

Sto se tice toga sta sve moze, spada u dva-tri najbolja plejera za video. Ali za pocetnike je mozda previse slozen. Za audio ti preporucujem Winamp koji ima mnogo zgodniji media library, playliste i tako to. Druge video plejere mozes pogledati u temi "najbolji divx plejer...", potrazi je na ovom forumu

Citat:
Naravno prva stvar koju sam uradio je da sam učitao ono pakovanje sa svim skinovima, ali kada pokušam da izađem iz bilo kog sem onog osnovnog, izbaci mi Command Prompt u kojem je ispisano sto puta da nije sigurno da se izlazi preko DrawPixmap-a van GUI-a. Šta da radim?! Mnogo živcira.

Ako nisi, skini najnoviju finalnu 1.0 verziju. Pa probaj.