[ mrqwica @ 08.07.2009. 11:47 ] @
Pozdrav,

Imam problem s navedenom karticom (Leadtek TV2000 XP Expert), PIP (Picture-in-picture) prosto ne radi, ni kada ga pokrenem s daljinskog, ni mišem iz PVR-a, prosto se ništa ne desi. Da li je iko imao sličan problem ili zna kako da ga reši?
Drajveri i kao i aplikacija (WinFast PVR 2) su sigurno dobro instalirani itd...

Unapred hvala!
[ dulle2009 @ 08.07.2009. 19:31 ] @
Ta kartica nema 2 TV tjunera, pa ne možeš gledati dva kanala istovremeno. PIP možeš da koristiš za pregledanje snimljenog videoklipa, dok i dalje gledaš TV kanal. Ideš na "Open media file", odabereš fajl i onda ga gledaš u POP, PIP ili PAP TwinView modu. Mislim da možeš i da zameniš prozore, pa da ti u malom prozoru prikazuje TV, dok u velikom ide video klip, al se ne sećam trenutno kako se to postiže. Inače sam uopšte retko koristio TwinView... Kad ne može 2 TV kanala, onda nije ni zanimljivo...
[ MOSLER @ 12.10.2009. 15:24 ] @
Ljudi imam strasan problem, posedujem gorepomenutu TV karticu ali sam izgubio instalacioni disk, a ni jedan drugi program za pustanje kartrice u rad ne funkcionise kako treba( ili ne podrzava daljinski ili mesa kanle).
Zanima me da li neko zna gde mogu da skinem fabricku instalaciju za ovu TV karticu ( sa originalnim tv tjunerom). Probao sam na leadtek-ovom sajtu ali nisam nista nasao.
Bio bih veoma zahvalan!!!
[ mrqwica @ 12.10.2009. 18:25 ] @
http://www.downloadsource.net/...WinFast-PVR2-Windows-XP-Vista/
[ MOSLER @ 13.10.2009. 01:37 ] @
Hvala, pokusao sam bar 10x da skinem sa ovog linka ali nece, ocigledno ne radi. Ima li neki drugi???
[ mrqwica @ 13.10.2009. 06:24 ] @
ftp://ftp.leadtek.com/tv_tuner...R2/WinFastPVR2_setup_20324.zip
[ MOSLER @ 13.10.2009. 15:20 ] @
Ovaj link radi, hvala ti puno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!