[ Bracko87 @ 08.07.2009. 16:54 ] @
Pozdrav svima,imam jedan problem koji ne mogu sam da resim pa mi je potrebna vasa pomoc,saveti i ili ranija iskustva.

Najme,treba da uplatim domen za jedan vec ranije odradjen sajt na freewebs-u,ali ne znam sa kojom karticom da to uradim.

Isto sam radio vec jedamput,ali preko drugove katrice,ne znam koje banke ali znam da je proslo posto je on isto sa njom placao sebi za WOW.Ali pre par meseci on je istu karticu ugasio tako da ja sad ne znam kako da obavim ovu transakciju.Potrebno je da se uplati 20 dolara na godinu dana,ali ne znam da li bi to uspelo preko moje VISA Elektron kartice iz ERSTE banke ako nemam devizni racun...

Da li je neko ranije placao preko freewebs-a domene i da li mi moze nekako pomoci,direktno ili savetima..

Unapred hvala..
[ Stefan Jocic @ 11.07.2009. 19:11 ] @
Pitaj ovlašćenu službu u ERSTE banci. Ja sa Visa Electron (Meridian Bank) bez problema kupujem domene na GoDaddy i eNom. Čak plaćam i server, sve bez problema... Domen najbolje kupi nezavisno od freewebs, jer je na GoDaddy mnogo jeftinije od 20 EUR-a.
[ view @ 11.07.2009. 20:37 ] @
sa klasicnom visa electron karticom erste banke mislim da neces uspeti to da zavrsis ali sa visa electron poklon karticom erste banke ces sigurno uspeti da kupis domen na godaddy.com e sad ne znam da li ce proci ta kartica tu gde ti hoces jer meni nije bas svuda prolazila.u svakom slucaju mozes otici do inteze i uzeti visa internet ili do meridia banke jer njihove kartice prolaze svuda jedini problem je sto moras cekati neko vreme da izrade karticu a erste poklon kartica ti je gotova za par minuta.