[ Zoran Rodic @ 10.07.2009. 10:51 ] @
Šta mislite o tome da se postepeno uvede pravilo da svako otvori posebnu temu za sliku koju kači.
Nekako postaje nepraktično da se puni samo 10-ak tema, svaki komentar na postavljenu sliku deluje kao off topic ... a dešava se da razvijena diskusija biva presečena drugom fotografijom sa potpuno drugom tematikom.
Osim što nema jasne motivacije da se okači serija fotografija autoru je ostavljeno malo prostora u kojem može tražiti mišljenje , komentare i savete.

Opet, to je neki standard za sve forume ili delove foruma kojima je fotografija tematika.

I na kraju, osim što mislim da treba da izađe iz forme podforuma valjalo bi i da se promeni sam opis
Citat:
Iskustva u snimanju i obradi fotografija, tehnike snimanja, mogućnosti unapređenja, primeri.


Ovako deluje kao da se kače fotke isključivo zarad testiranja.
Citirani deo u praksi se više odvija u matičnom forumu – Foto-aparati

PS
Napraviti samo novu top temu u kojoj se definiše konstruktivna kritika ... i to je to.
[ Nebojsa Milanovic @ 10.07.2009. 12:13 ] @
Nemam ništa protiv, mada se to ne mora uvoditi kao pravilo, naprosto neka sam korisnik odluči želi li posebnu temu ili ne. Otvaranje nove teme ni na koji način nije zabranjeno ni sada.

Što se tiče opisa foruma, slažem se i sa tim da se može promeniti, odnosno unaprediti. Ovaj postojeći je iz vremena kada se nije znalo u šta će forum Fotografija izrasti, koliko će biti prihvaćen i cenjen. Dugo je bilo dileme i oko njegovog samog otvaranja, a sećate se da je prvobitno bio postavljen u Madzone (da je tako ostalo, mislim da bi struktura fotografija koje ga čine bila mnogo drugačija).

Konstuktivni predlozi su uvek dobrodošli, svako ko ima ideju o tome da li i kako reorganizovati forum, slobodan je da je iznese.