[ pcegar @ 10.07.2009. 20:04 ] @
Imam mix 2000 ,hteo sam neki od ovih modela da uzmem, ali se jos uvek dvoumim.
Koji model imate li neko iskustvo i preporuku
http://www.comtradeshop.com/Pages/News.aspx?n=MTgz&cid=4
Modeli:1. HTC touch Diamond
2.HTC Touch Cruise 09
3.Asus 565
4.HP Ipaq 614

Sta mislite koji model i koja preporuka od ovih modela.
Pozzz
I hvala na savetu unapred:-)
[ pcegar @ 11.07.2009. 11:16 ] @
Nema niko savet?:-)
TJ. preporuku.
[ nuno @ 11.07.2009. 14:50 ] @
ja bih uvek prvo uzeo htc, daleko od toga da su ovi drugi uredjaji losi, eto mozda zbog podrske, ne moras da me slusas
[ mimahitna @ 11.07.2009. 18:38 ] @
Pozdrav pcegar,
od ponudjenih modela ja bih izabrao Diamond.
Touch cruise09 je dobar telefon ali je podrska za njega jako losa a o asusu i hp-u nebih da govorim jer se nemogu porediti sa Diamondom(osim po specifikacijama sto u prakticnom radu ne znaci nista).
Diamond je odlicna masina,podrska je isto tako dobra,kvalitet izrade odlican,jedino baterija krace traje(oko 1 dan osrednje upotrebe-to se moze resiti kupovinom baterije veceg kapaciteta koja kosta oko 20e).

Iskren pozdrav.
MS
[ dr.kis @ 11.07.2009. 19:18 ] @
Moj glas za htc! Diamond je odlican, lep, jako funkcionalan, radi glatko, jedino ta baterija je mana, ali opsti utisak je vise nego pozitivan. Govorim iz iskustva, jedno vreme sam ga koristio i nemam zamerki!
[ pcegar @ 20.07.2009. 00:16 ] @
Molim za pomoć ova su mi telefon u igri za kupovinu.

1. HTC touch Diamond
2. Samsung i900 Omnia 8GB
3. Sony Ericsson XPERIA X1


Svakako da sam čitao sve forume ali iskustvo je najbitnije koje ga vi imate u svakodnevnom korišćenju.
Moze neka iskrena preporuka i savet za šta pre da se odlucim.



Pozzz
[ pcegar @ 20.07.2009. 10:13 ] @
Vas glas za izbor modela bi mnogo pomogao:-))
Pozz
[ pcegar @ 20.07.2009. 18:18 ] @
?!?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.07.2009. 18:48 ] @
Verovatno su ti poznate hardverske razlike između modela, tako da se na kraju sve svodi na lični ukus, tako da slobodno, ko žensko, izaberi koji ti je lepši, ako su već konkurentni po hardveru koji nude :)
[ pcegar @ 20.07.2009. 23:14 ] @
Iskreno jeftinije je nesto Omnija (100e)me izade, ima bateriju dobru ,
Mislim da bi izbacio iz kombinacije HTC.

2. Samsung i900 Omnia 8GB
3. Sony Ericsson XPERIA X1


Sta mislis?


Pozzzz

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 20.07.2009. 23:30 ] @
Ja više nikad u životu neću svojevoljno imati WM telefon, tako da ti ne mogu pomoći.
Ako ti nešto znači zdrava logika, Omnia nema externu tastaturu.
[ pcegar @ 21.07.2009. 01:26 ] @
I konacna tvoja preporuka je za koji model?
[ mimahitna @ 21.07.2009. 14:44 ] @
Moja preporuka je Xperia x1.
Ima dobru bateriju,po karakteristikama je identicna touch pro2 telefonu i perfektna je u svemu.
Moze da se nadje za 300e sto je jako pristojna cena.
Ovo je moje skromno misljenje.

Iskren pozdrav.
MS
[ pcegar @ 21.07.2009. 18:48 ] @
Gde moze da se nade za 300e.
Hvala na savetu.
Pozz
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 21.07.2009. 18:56 ] @
http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=204389
[ pcegar @ 26.07.2009. 12:46 ] @
Strpicu se i sacekati pa uzeti:-))
Omnia Samsung I8000 II

POzz
[ dragoljub_le @ 28.07.2009. 14:50 ] @
-V-O-Y-A-G-E-R-: Ja više nikad u životu neću svojevoljno imati WM telefon, tako da ti ne mogu pomoći.
Ako ti nešto znači zdrava logika, Omnia nema externu tastaturu.[/quote]

Molio bih te da malo napišeš o svojim iskustvima sa WM a i ostalim platformama koji si izmenjao (iPhone, Symbian OS).
Ja se kanim da uzmem Tytn 2.
Koristim već pune dve godine SE P990i i sad je već u jako lošem stanju. Zapravo sve vreme nisam baš zadovoljan njime al sam ga u startu podesio za sve potrebe koje imam pa sam trpeo njegovu ćud i sporost.
Tvoj bi mi komentar jako značio.

[Ovu poruku je menjao dragoljub_le dana 28.07.2009. u 16:31 GMT+1]
[ pcegar @ 28.07.2009. 22:17 ] @
Misljenje,
Koristim simbijan, do sada,
Potrebe WM su ako ti treba radi posla i da ti se u svakom momentu nade u dzepu:-)
Sto se tice funkcija to ti je otprilike lap-top u malom, sve ims(skype, ofice, organizere i razne programo koje mozes skinuti sa neta)
Na primer mene interesuje gladanje kamera od video nazora, to je najednostavnije preko WM telefona namestiti.
A sto se tice modela telefona to je stvar ukusa, obrati paznju na ono sto tebi treba.
Nije los model TyTN II. Mada se iskreno strpi pa ce za koji mesec ostalim modelima jacim pasti cena ili ce nas neki novi model telefona iznenaditi:-)

Pozz
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 28.07.2009. 22:20 ] @
To je moj subjektivni utisak, da taj sistem nije napravljen da out-of-the-box radi kako treba da radi, što meni poslednjih par godina vrlo teško pada i što ne mogu da razumem. Interfejs je zastareo, previše tapkanja i kliktanja. Nikad dobar odnos između performansi i autonomije, što je normalno. Sa ovim novim fancy HTC modelima sam imao prilku da se gram, osetno poboljšanje sa estetskog aspekta, ali je to u njemu i dalje WM.
iPhone za mene trenutno ima najbolji odnos mana i prednosti :) Pa zatim je tu Symbian, pa odmah iza njega WM.
[ fanki @ 10.08.2009. 16:16 ] @
Možda sam zakasnio sa odgovorom ... ali, po mom mišljenju (imao sam sve gore navedene telefone) preporučio bih HP 914C, ne znam zašto si njega izbacio iz ponude ... telefon je odličan, poseduje WM 6.1, kamera 3 MP, qwetri tastatura, baterija 2-3 dana, itd ... i, 24h podrška HP za šta god da ti treba ... mislim da to nijedan od gore navedenih nema ... nešto sličnijih performansi je HTC ... Samsungovi modeli nisu ni primači HP-u ili HTC-u. Ovo je ukratko ...

pozz
[ Gondzi74 @ 12.08.2009. 13:48 ] @
Mozda malo kasnim, ali evo mog misljenja:
HPje odlican, odlicno radi, sve pohvale. jedino sto je meni smetalo je ne mogucnost kucanja sms poruka dok vozim :)
Sada planiram HTC Diamond2, pa cu videti kako ce to izgledati. Koliko sam video, i on ima tastaturu na dodir, ali sa vecim poljima, tako da ocekujem da ce mi to odgovarati.
[ srdjan milic @ 16.08.2009. 18:16 ] @
Pozdrav Svima,

Jesi li uzeo na kraju telefon, neki od onih izmedju kojih si se dvoumio....

Kakvi su ti utisci....

[ BioSQUAD @ 16.08.2009. 23:58 ] @
Citat:
i on ima tastaturu na dodir, ali sa vecim poljima,


Kako mislis tastaturu na dodir? Mislis vecu tastaturu na screen?
[ srdjan milic @ 17.08.2009. 14:10 ] @
Valjda je mislio "Emulacija tastature na ekranu"... :)
posto koliko se secam taj telefon nema qwerty tastaturu, ali zato prikazuje tastaturu preko celog ekrana...

[ Insane boy @ 18.08.2009. 10:25 ] @
Zdravo svima...

Nazad u USA idem za nekih mesec i kusur dana, pa tamo planiram da uzmem HTC telefon.
Posle jako puno testova, opisa spao sam na dva modela izmedju kojih se dvoumim a to je Touch HD i Touch Pro 2

Pošto mi cena nije bitna (a i razlika je 40-80€ izmedju ova dva modela) zaista ne znam za koji da se opredelim, pa jel imate vi neki savet/predlog/kritiku, možda imate već neki od ova dva telefona pa možete da mi kažete mane koje imaju!?
[ pcegar @ 29.08.2009. 23:51 ] @
Sta mislite o N97?

Pozz
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 30.08.2009. 00:06 ] @
A što sad u ovu temu mešaš telefon koji nema veze ni sa HTC-om, ni sa WM-om?
[ pcegar @ 31.08.2009. 10:14 ] @
Mislim da je jedina mana tog telefona sto nema Wm.
A sve ostalo mu je Extra, znaci pokusava biti konkuren kao i model N900.
Pitam jednostavno za misljenje o pokusajima nokije da uticu na trziste, i sta se mislilo za taj model telefona.

Sto se mene tice mene licno model za koji stavljam glas br 1 Samsung I8000 Omnia II.


Pozzzz
[ srdjan milic @ 02.09.2009. 13:30 ] @
LoL

A naslov teme....
[ BioSQUAD @ 04.09.2009. 22:26 ] @
HTC TOUCH PRO2 Namber uan! :)
[ svarognsa @ 10.09.2009. 13:01 ] @
Citat:
Insane boy: Zdravo svima...

Nazad u USA idem za nekih mesec i kusur dana, pa tamo planiram da uzmem HTC telefon.
Posle jako puno testova, opisa spao sam na dva modela izmedju kojih se dvoumim a to je Touch HD i Touch Pro 2

Pošto mi cena nije bitna (a i razlika je 40-80€ izmedju ova dva modela) zaista ne znam za koji da se opredelim, pa jel imate vi neki savet/predlog/kritiku, možda imate već neki od ova dva telefona pa možete da mi kažete mane koje imaju!?



Definitivno uzmi HTC Touch Pro 2.

To će biti i moj slijedeći. Trenutno sam veoma zadovoljan sa Tytn 2.
[ C0r130n3 @ 21.09.2009. 18:26 ] @
Vec skoro godinu dana koristim HTC telefone. Preko Diamonda do HD-a.
Za HD imam samo reci hvale. Odusevljen sam telefonom, performansama, ma apsolutno svime. Naravno, sve ima svoje mane. Meni npr nisu bitne ove koje ima HD. A to je da snimak kamere nije cist i jasan, mrdanje ruke, objekta koji se snima utice da na snimku bude sve u fazonu manga stripa. Posebno u vecernjim i nocnim terminima. Ali s obzirom da ja kameru na telefonu jako slabo koristim, sta vise ne preferiram, meni i nije neki problem. Inace, toliko ljudi vec "radi" na WM poboljsanjima i aplikacijama, da verujem da koji god telefon uzmes neces pogresiti, i da za sve postoji neki patch ili resenje.
E, da. Sto se tice HTC Touch Pro2... koristio sam ga... kad izvuces tastaturu, i pokusas da kucas poruku/text u (naravno) landscape modu, kaziprstom leve ruke pritiskas on/off dugme, i desavalo mi se jako cesto da sam "bacao" telefon u stand by mode... znalo je da me iziritira jako.
Dakle. Stvar ukusa i ponajvise potrebe samog konzumenta.
[ armilian @ 09.10.2009. 07:53 ] @
Uzmi HTC HD2 samo sto je izasao ... capacitive screen(mutitouch kao iphone) , 1ghz procesor , veeeeeeliki ekran :)
Kazu da ce biti oko 550eu...