[ MACKASTI @ 10.07.2009. 20:59 ] @
Imam jedan problem ... Chesto mi se deshava da kad pustim pjesmu da se ne chuje nishta , i winamp mi izbaci sledecu poruku :
" Bad DirectSound driver . Please install proper drivers or select another device in configuration. "
Kad restartujem kompjuter , zvuk pochne da radi normalno , medjutim ovih dana je sve vishe pochelo to da mi se deshava pa ponekad treba da restartujem kompjuter po 3-4 puta da bi mi zvuk radio ...
Molim vas ako ima neko neko rjeshenje a da nije da se prebacim na Vistu neka pomogne ...
[ acaradio @ 10.07.2009. 23:58 ] @
Odavno mi se Winamp ne nalazi na kompu, ali probaj sledece:
Options > Preferences > Plugins > Output...tu odaberi Nullsoft WaveOut umesto DirectSound...ili obrnuto ako je vec stajalo na WaveOut.
Ako i dalje pravi problem, reinstaliraj drajvere za audio.
[ MACKASTI @ 11.07.2009. 15:03 ] @
nije problem u winampu , ja nemam zvuka uopshte ...
[ acaradio @ 11.07.2009. 17:11 ] @
Vidim da si spominjao Winamp (da ti on izbacuje error poruku), pa sam zato pomenuo podesavanje njegovog izlaza.

Reinstaliraj drajver za zvucnu karticu ili integrisani audio (zavisi sta imas).
[ boyy @ 20.08.2009. 22:59 ] @
Nadovezacu se na temu,da ne otvaram novu.........Dakle,zvuk nece samo preko net-a da mi radi ,dok je preko ostalih playera na kompu sve ok .Problem se inace javio(iznenada!) u toku dana.......reinstalirao sam drajvere,skenirao komp antivirusom(nista nije nasao zanimljivo).Jel je imao neko slican problem i kako ga je resio?
[ jovanmal @ 20.08.2009. 23:53 ] @
@MACKASTI:

Da li je zvučna karta integrisana ili PCI?