[ svetionicar @ 11.07.2009. 09:14 ] @
vec nekoliko dana mi se sve cesce pojavljuje crush reporter firefox-a i nakon slanja "izvestaja" odmah podigne firefox uglavnom u varijanti gde su svi postojeci ekrani opet otvoreni, dok me u neto manje slucajeva pita koje delove sesije da opet otvori. medjutim, u nekoliko navrata, prilikom gasenja masine, iako sam prethodno pogasio sve programe, pojavljuje mi se poruka o gresci da firefox.exe ne moze da se zatovri pa moram da uradim dodatni klik na ono "end now" dugme.

danas sam pokusao da reinstaliram photoshop, a on nece da radi nista dok je neki browser aktivan, pa sam prvo ugasio firefox. medjutim, i dalje sam dobijao poruku da je firefox aktivan i kad sam otvorio task manager, nasao sam jedan firefox u spisku procesa? svaki pokusaj da se ovaj proces prekine, zavrsavao bi time da se posle sekund ili dva ponovo na spisku pojavi firefox?

kad pokrenem firefox, u spisku se pojavljuju dva firefoxa (kao na slici).

antivirus (kaspersky) nije nasao nista, takodje ni neki system optimizeri i registry chekeri.

sta, kako, gde,....? ima neko neki savet? ideju?

[ svetionicar @ 11.07.2009. 23:34 ] @
deinstalirao sam firefox, restarovao masinu, instalirao ga opet i sad je sve OK, ima ga samo jedan ;)
[ svetionicar @ 15.07.2009. 06:50 ] @
firefox uzvraca udarac - sad ga je opet 2 komada i opet nastavlja da puca :(