[ Ivan Golubović @ 22.07.2009. 09:40 ] @
www.mojdaljinski.rs
Tek postavljen... Pa da čujemo :)
[ Stranger2 @ 24.07.2009. 14:32 ] @
Prvo sto sam primetio da je tema sajta jako uska. Totalno specijalizovan za daljinske upravljace i nista drugo. Iz tog ugla gledano, dizajn je sasvim Ok jer ko trazi nesto specificno i nadje sigurno nece imati zamerki za graficki izgled. Inace nije los dizajn mada je to stvar ukusa uvek.

Ne znam koliko ljudi uopste ima potrebu da kupuje daljinski upravljac i da li ih ima dovoljno da ti se isplati baviti se tim poslom. Mozda bi mogao da prosiris ponudu i sa nekim slicnim stvarcicama. Na primer, razmisli sta jos obicno kupuju ljudi koji traze daljinski upravljac.

[ musicmaster @ 24.07.2009. 15:02 ] @
Piše se proud MEMBER ne MAMBER of avs group.
Ispravi to ispod "mojdaljinski.rs".
[ vatri @ 25.07.2009. 13:26 ] @
stranger: kako mislis uska tema, meni ima po 20-30px od kraja ekrana?

1. kada prelazim misom preko menija (gore desno) izmedju slika mi se pokazuju neke crtice. Ne znam jel to samo kod mene ili i kod drugih.

2. mogao bi promjeniti plavu boju koja se prikazuje prelaskom misa preko gore pomenutog menija. Ova mi se nikako ne svidja. Mada je to stvar ukusa kako kaze kolega stranger :)

3. na strani "Kontaktirajte nas" (tamo gdje je forma): kada ne unesem recimo ime ili e-mail mi izbaci pop-up prozor na engleskom. Mislim da bi to trebao prebaciti na srpski.

Osim te 3 sitnice, sajt mi se svidja pregledan i jednstavan za upotrebu, a izgledom nije los. Mislim da ce posjetioci lako naci to sto traze.
[ Stranger2 @ 25.07.2009. 16:39 ] @
Citat:
stranger: kako mislis uska tema, meni ima po 20-30px od kraja ekrana?

Mislio sam tema u smislu o cemu je sajt. Nisam mislio na graficku temu. Posto je sajt specijaliziovan samo za daljinske, onda nije za siroke mase vec samo za one kojima bas treba daljinski.

inace graficki gledano sirina je Ok.
[ Ivan Golubović @ 25.07.2009. 18:45 ] @
Citat:
vatri:meni ima po 20-30px od kraja ekrana?

1. kada prelazim misom preko menija (gore desno) izmedju slika mi se pokazuju neke crtice. Ne znam jel to samo kod mene ili i kod drugih.

2. mogao bi promjeniti plavu boju koja se prikazuje prelaskom misa preko gore pomenutog menija. Ova mi se nikako ne svidja. Mada je to stvar ukusa kako kaze kolega stranger :)

Da li bi mogao da postavish screenshot toga. Koji browser koristis? Kod mene se lepo vidi i na IE i na FF...
Ostale stvari cu ispraviti tokom nedelje...
[ vatri @ 25.07.2009. 20:21 ] @
Imam neki stariji FF na Linux-u.

inace na Operi i Konqueror-u radi dobro, mozda je do mog FF-a...

http://img253.imageshack.us/img253/4553/40971797.png