[ Nives_celzijus @ 25.07.2009. 21:29 ] @
E ovako počela sam radit free forum, voljela bih kada bi neko zajedno samnom radio na mom projektu. Najprije mi treba dizajner. Dakle ko želi raditi samnom forum, raditi bannere, pozadine tipke itd... Neka se javi na moj mail [email protected]. Ali da bi vidjela koliko je kreativan trebala/ ili trebao bi mi poslati neki crtež da vidim koliko ste kreativni. Onda ću vas kontaktirati preko mail sta ostalo treba. Ali vas molim da prvo ovdje kažete da ćete to uraditi. Nadam se da je ovo ok-ej ovaj forum mi je predlozila frendica. I posto sam nova nisam stigla odmah da se predstavim, a nadam se da ja smijem biti na forumu posto sam iz HRVATSKE a koliko vidim ovo je SRBIJANSKI FORUM?
[ musicmaster @ 25.07.2009. 22:36 ] @
Ovde nema mesta za politiku od koje nam je svima muka, ne sekiraj se.

Welcome!
[ Aleksandar Klickovic @ 25.07.2009. 23:59 ] @
Evo, saljem neki mini portfolio...

Cisto radi tople dobrodoslice :)
[ Ivan Ivanic @ 26.07.2009. 10:06 ] @
Dobrodošla.
Tebi najpre treba neko ko zna da odradi postavljanje foruma, da iznajmi hosting, da ti kupi domen itd. Ili to radiš sama?
Koji ćeš software(forum) koristiti? Kod koga ćeš hostovati? Hoćeš registrovati domen?

I to što kažeš free forum pretpostavljam da hoćeš to jest da radiš na nekom od hostinga koji daju free space za forum i sam software. Ali samo da te upozorim na jednu stvar. Ako zaista hoćeš ozbiljno da ulažeš vreme nemoj hostovati na tim free service-ima. Razlog je taj da nikad nećeš moći da prebaciš svoje podatke na drugi hosting. Praktično oni poseduju tvoj sadržaj.
Sve najbolje :-)
[ snake_master @ 26.07.2009. 10:54 ] @

Jel se ovde traži volonter za dizajn foruma ili se to placa? :D :D :D
[ Nives_celzijus @ 26.07.2009. 18:17 ] @
Trazim dizajnera koji ce raditi samnom na free forumu.
[ Nives_celzijus @ 26.07.2009. 18:54 ] @
Mjesto za DIZAJNERA dobija Aleksandar Klickovic, zadovoljna sam tvojim radovima i poslala sam ti poruku na mail. Poslala sam ti mail i slijedi upustva kako bi dizajnirao. OVDJE SE PRVO JAVI DA ZNAM DA SI PRISTAO
[ Aleksandar Klickovic @ 26.07.2009. 23:34 ] @
heh, kad se ja prijavljujem, a ni ne gledam..

Kako tako nisam dobio onaj stan u Belvilu kad su delili..

Elem, trazi se volonter. Zbog poslovne korektnosti prema mojim drugim klijentima, ne mogu da se prihvatim tog posla.

Kao mali gest, uradio sam brzinski "logo".

Zelim svu srecu i uspeh u daljem radu

[ snake_master @ 26.07.2009. 23:43 ] @

Nije nigde ni naglašeno da se traži volonter, zato sam i pitao, ali opet nisam dobio konkretan odgovor već:

Citat:
Nives_celzijus: Trazim dizajnera koji ce raditi samnom na free forumu.
[ Ivan Ivanic @ 26.07.2009. 23:52 ] @
Citat:
Nives_celzijus: voljela bih kada bi neko zajedno samnom radio na mom projektu.


Nagrada je ljubav :-)
[ Aleksandar Klickovic @ 27.07.2009. 00:21 ] @
Nakon iscrpne e-mail prepiske, niti je u pitanju original Nives, a niti se nudi bilo koji vid nadoknade.

[ Nives_celzijus @ 27.07.2009. 09:13 ] @
Zao mi je Alex ali ne mogu ti dati da mi radis baner itd... za placanje. Mislim ipak sam radla free forum zar ocekujes da ja radim free forum a ti meni naplatu vrsis. To se tak ne dela!!! Pa zbog toga nastavljam traziti dizaajnera jer je ALEX izbacen.
Ali mora besplatno. I zapamtite brzo moje ime je NIVES HOSTIC ali posto postoji ona HR pjevacica NIVES CELZIJUS, zato sam se zekala ma i sami vidite dole pravo ime a gore user.
[ Ivan Ivanic @ 27.07.2009. 10:07 ] @
Sve je to ok draga, ali ne bi bilo loše da si u startu formirala svoju ponudu malo bolje. A ni sad nije kasno. Lepo napiši šta ti treba pa ćeš to pre i dobiti.
Sve najbolje :-)
[ Nives_celzijus @ 27.07.2009. 10:52 ] @
Evo sta hocu. Da mi neko uradi baner i pozadinu i nek posalje na moj mail. Da bude s nekim natpisom info forum. Valjda ste razumjeli? A za placanje zaboravi!
[ Ivan Ivanic @ 27.07.2009. 11:22 ] @
RofL
[ Milos911 @ 27.07.2009. 14:56 ] @
Sa takvim stavom ces dobiti pomoc, ali sutra... Mogla si bar da obecas neku nadoknadu u vidu reklame na sajtu. Ili da ubacis par "ako moze, molim vas" reci. Na recenicu "Da mi neko uradi baner i pozadinu i nek posalje na moj mail. Da bude s nekim natpisom info forum. Valjda ste razumjeli? A za placanje zaboravi!" ces dobiti jedino "RofL"....

Takodje nisi navela koji forum pravis...
[ Aleksandar Klickovic @ 27.07.2009. 15:10 ] @
Pa ne bih se slozio sa tim.. Mislim da je ipak prikladnije jedno LMAO

A savet koji sam dao i na gchatu - nije lepo vredjati ljude koji zele da pomognu.

Obzirom da sam imao zelje i odvojio deo svog vremena da Vas uputim u neke
osnove poslovne saradnje, postavim neku svoju ponudu (koja je po nekim
merilima i vise nego povoljna) i cak odradim deo posla besplatno, dovoljno je i
zahvaliti se i reci, uslovi mi ne odgovaraju (eventualno pregovarati).

Ali IZBACITI MENE IZ POSLA (wtf?)

Druga stvar, to sto Vi radite forum besplatno, je stvar licnog opredeljenja, i ja
kada sam pocinjao sam radio sajtove for free, da bih stekao rutinu i napravio
portfolio, ali zasto ocekivati od bilo koga drugog da svoje znanje i vestine radi
za dzabe.

Realno, evo pisem samo zbog nekog saveta u poslovnoj komunikacija. Mnoge stvari
mogu da se dobiju jeftino, pa cak i besplatno, ukoliko se iskazu jasno, jednostavno,
a pre svega ljubazno i pritom daju dobri razlozi za nemogucnost finansiranja.

Metoda glavom-kroz-zid moze da izazove samo podsmeh i veliku dozu inata kod
sagovornika/poslovnog partnera.
[ Nives_celzijus @ 27.07.2009. 16:18 ] @
Da bio si u pravu, trazila sam od drugih da mi urade jer nisam imala PHOTOSHOP a sad posto ga imam sama radim FORUM.
[ peromalosutra @ 27.07.2009. 16:24 ] @
Vau! :) FORUM jbte, nije mala stvar. :D

Mod sorry na off-u, nisam mogao da odolim. :)
[ musicmaster @ 27.07.2009. 16:43 ] @
@Nives_celzijus

Photoshop je za izradu i obradu fotografija, koje mogu (a i ne moraju) da sačinjavaju dobar deo foruma...
Recimo, ovaj forum ima vrlo, vrlo malo grafike, a gle koliki je....
I to što ima, nisu slike nego ofarbane kockice, verovatno samo pomoću css-a..
Ima par malih ikonica i smajlića.
Ovo ostalo su baneri, reklame... Znači, i bez fotošopa - ima nade za forum, i-ha-haaa!
I kad završiš sav rad u PS? Kad napraviš i pozadinu i slike..?
Onda ćeš ... ?

Baš me živo interesuje, šta ide dalje!

Nemo' se ljutiti, ali poterala si smeh iz mene.

Pre nego što nastaviš sa tvojim forumom,
ja bih ti predložio da pauziraš i da ostaneš da se zezaš ovde sa nama,
bar neko vreme.

Može ti samo pomoći.
Pozz.
[ Milan Gligorijevic @ 27.07.2009. 16:54 ] @
Ok, ko je zainteresovan neka joj pošalje mail putem foruma.