[ joba1303 @ 26.07.2009. 12:21 ] @
Pozz ljudi,

Imam jedan mali problemcic u vezi sa sifrom, naime na jednom sajtu sam prijavljen medjutim ja sifru sa kojom sam prijavljen ne znam tj zaboravio sam koja je.
Sad kad odem na Tolls->Options->Saved passwords i kad mu kazem da mi pokaze sve sifre on i prikaze sve jedino mi za taj nalog ne prikaze vec stoje one tackice.Buduci da na tom sajtu imam jos koji nalog ne verujem da je do sajta.To je inace jedna online igra u pitanju.

Sad me zanima dal postoji sansa da ikako saznam tu sifru i ako postoji kako?

Buduci da je mozilla zapamtila tu sifru za sada nije problem al mogao bi da bude ako dodje do nekih komplikacija i gubitka podataka.

Unapred zahvalan
Jovan
[ misk0 @ 26.07.2009. 12:40 ] @
Pa kad pokazes 'Saved Password' trebalo bi da ti pokaze sve sifre, ukljucujuci i taj sajt. Sifre su obicno sakrivene zvjezdicama a ne tackicama :)
Ako za ostale sajtove vidis sifre (odabrao si opciju 'Show password' - dole desno) morao bi da vidis i za taj. Bez te opcije, kolonu sa siframa i ne vidis uopste niti za taj niti za bilo koji drugi sajt.

btw. Firefox je preglednik (browser) a ne pretrazivac tako da ova tema ide u Browsere.
[ joba1303 @ 26.07.2009. 13:47 ] @
Ok za premestanje izvinjavam se a sto se sifre tice da kad kliknem na show passwords sve sifre vidim osim za taj nalog.
i jesu zvezdice nisu tackice u pravu si al u svakom slucaju samo za taj nalog ne vidim sifru a za sve ostale vidim pa me zanima moze li nekako da se vidi ta sifra?

Hvala na brzom odgovoru.

Dodatak:

Upravo sam probao da importujem sve podatke iz mozille u google chrome pretrazivac nadajuci se da ce mi on pokazati sifru medjutim nista i tamo mi prikazuje zvezdice.

[Ovu poruku je menjao joba1303 dana 26.07.2009. u 15:07 GMT+1]