[ B o j a n @ 15.12.2003. 17:28 ] @
Zanimljiv pristup.

Totalno u stilu ostalih BSD distribucija.


kick ass l;)

http://bsdeviant.unixpunx.org/
[ alex @ 15.12.2003. 18:38 ] @
Haha, ako je totalno u stilu ostalih BSD distribucija, po cemu je to onda zanimljiv pristup?!

Ja tu ne vidim nikakvu novinu..

P.S. malko sam prepravio naslov..
[ impaque @ 15.12.2003. 21:21 ] @
"Sniff packets, not glue"? Uh... ;)
[ neetzach @ 15.12.2003. 21:25 ] @
Bice zanimljivog pristupa kad bude upotrebiljov SMP-a, do tada...
[ B o j a n @ 16.12.2003. 14:09 ] @
... do tada koristite 5.1-RELEASE-p* l;)

Inace ne znam kako niko nije primetio live-cd feature? To je sada valjda moderno...

[ alex @ 16.12.2003. 15:30 ] @
Live cd feature? Wow, give them all a cigar..

Secam se da sam poodavno (1997) uz jedan Linux Journal dobio RT Linux live CD.. Fun never stops..
[ Dusan Marjanovic @ 17.12.2003. 01:53 ] @
ako se nevaram live-cd je i jedini feature ovog bsdija. Stvarno bih voleo da znam čemu uopšte ova bsd distribucija...
[ neetzach @ 17.12.2003. 15:27 ] @
Citat:
B o j a n:
... do tada koristite 5.1-RELEASE-p* l;)


:) Nadam se da su ga sredili malo, 5.0 je bio ocaj zivi, jednom mi se tako lepo zakucao da nakon fsck-a nije mogao da nadje init :))
[ B o j a n @ 17.12.2003. 23:54 ] @
Izgleda da su autori u fazonu "moze nam se".

Prava dokonost!





ps:
nemanja, nameravam probati ovih dana 5.1 u polu produktivnom okruzenju na smp hardveru, javljam prvom prilikom, ili ako budes dokon u to vreme mozemo da organizujemo freak party na screen(1) instalaciji freebsd-a l;)
[ MoHicAn @ 23.12.2003. 15:15 ] @
Alex: ajde svoje frustracije izrazavaj offline ...

Totalno pozitivno i podrzavam ih pogotovo posto je to bsd unixpunx-a ... moji omiljeni os i muzika :)
[ Dusan Marjanovic @ 23.12.2003. 15:26 ] @
nema nikakvih frustracija tu, totalno je upravu, bsdeviant ne treba smatrati posebnim bsdijem, jednostavno napravili ljudi live-cd, sa custom paketima po njihovom izboru. ništa zanimljivo, niti korisno. ispravite me ako grešim.
[ alex @ 23.12.2003. 15:57 ] @
Mohikanac, aj' napisi gde si ti video moju frustraciju? Ili mozda nisi razumeo sta sam napisao? Procitaj ponovo sta sam napisao.

Ono sto sam ja napisao je - big deal, nista novo i revolucionarno, bespotrebno rasipanje talenta i ideja..

Da ne pravimo shum ovde, mozemo o frustracijama diskutovati i preko privatnih poruka.
[ MoHicAn @ 24.12.2003. 01:30 ] @
Doza ironije u tvom postu overflowuje moje buffere :P
elem to je totalno gotivna stvar i verujem da su se ljudi ludo zezali radeci to, a verovatno su i puno napredovali radeci to tako da ne vidim cemu omalovazavanje. Realno ja bih voleo da sam mogao da ucestvujem u tome. A to sto nije nista novo ... pa sta ces nije lako smisliti nesto novo danas, eto na primer voleo bih da mi neko objasni napredak xp-a u odnosu na win2k a opet svi dizu xp u nebo u odnosu na win2k itd. Pozitivna energija bre ljudi ...
[ caiser @ 24.12.2003. 08:03 ] @
Da vratimo temu u pravi smer. :)

Probao sam ovo malo cudo i mogu reci da utisci nisu bas nesto pozitivni. Sve radi uzasno sporo. Svi Linux live diskovi koje sam probao su mnogo bolje uradjeni i mnogo brze rade. Ali kao sto rece Mohikanac, to sto su ljudi sa unixpunx-a pravili distro popravlja utisak. :)