[ Mr. Bond @ 28.07.2009. 11:33 ] @
Ja nemam pojma pod koji drugi topic ovo da stavim pa cu staviti ovde (ako je greska molio bih moderatore da prebace temu). Dakle trebalo bi da osnovncima odrzim kratak kurs Corela u trajanju od 6 dana (neka eskurzija .. uglavnom nebitno za pricu). Ono sto je meni licno problem - Corel sam koristio koliko mi je trebalo i nisam se udubljivao u mogucnosti koje su evidentno ogromne. Dakle treba mi neki plan sta da im ispricam kao uvod u Corel - i prakticno - a da to bude prihvatljivo za nekoga ko Corel nikada nije koristio :))

Ja apsolutno nemam ideju te vas molim za pomoc :) Dakle imate nekoga ko Corel nije video u zivotu i trebalo bi da mu osnovne mogucnosti pokazete za 6 dana (svaki dan po 2 sata)... Sta bi ste vi radili?
[ Take 5 @ 28.07.2009. 12:03 ] @
Po meni ovo je najpre za forum http://www.elitesecurity.org/f264-Informatika
A evo i ideje: na trafikama postoje ona dzepna izdanja uputstava za razne verzije Windows / Word / Excel / Acces... pa i za Corel. Prodaju se po vrlo pristupacnim cenama ~ 200,00 RSD, kupis jednu knjizicu sa uputstvom za Corel i eto ti gotovog koncepta za taj kratak kurs...
[ SlobaBgd @ 28.07.2009. 23:12 ] @
Postoje i multimedijalni kursevi Corela (i drugih programa) na CD-u, domaćih i hrvatskih izdavača. Ne znam linkove, ali Google će ti i tu pomoći. Uostalom, imaš i alternativne načine da dođeš do tih kurseva (ne, moderatori, ne mislim na pir*ateriju ), recimo u nekoj prodavnici knjiga, računarske opreme ili diskova. Probao sam nekoliko kurseva, i uglavnom su dobri. Mogu da posluže i kao osnova za pravljenje koncepta tvog kursa.