[ IQooLogic @ 31.07.2009. 07:27 ] @
Svaka primedba, kritika pa i pohvala je dobrodosla.Sajt je u fazi razvoja ali je dizajn gotov pa pre nego li krenem u "seckanje" i pisanje html i css-a voleo bih da ga prokomentarisete.Iima dva dizajna za istu stvar a meni treba jedan pa sam u dilemi.Nadam se da cete mi vi pomoci da se odlucim

Predlog 1



Predlog 2

[ snake_master @ 31.07.2009. 08:09 ] @


Prvi je nekako prazan... Drugi dizajn mi se više sviđa, Samo mi ovaj button "view my portfolio" ne ide na ovaj dizajn, to promeni, stavi nešto u stilu starog papira...
[ vatri @ 31.07.2009. 10:21 ] @
Kod prvog se meni kombinacija bolja vise svidja, samo kako rece kolega nekako je prazan. Dalo bi se to malo napucat :)
[ websurfer @ 31.07.2009. 10:26 ] @
Meni drugi primer izgleda kao bolje resenje.

Citat:
snake_master:Samo mi ovaj button "view my portfolio" ne ide na ovaj dizajn, to promeni, stavi nešto u stilu starog papira...


Pa ne znam... Ako bi promenio bitton da bude slican ostatku mozda vise ne bi bio tako upadljiv a bitno je da privuce paznju...
[ IQooLogic @ 31.07.2009. 18:08 ] @
Hvala drugari na komentarima

Predlog 2 ima ono dugme jer i terba da privuce paznju jer je poenta portfolio sajta da se gledaju radovi tj portfolio zato je i to dugme drugacije od svega kako bi se isticalo i bilo primeceno.

Predlog 1 jeste malo prazan ali meni je ok njegova jednostavnost.Zapravo web 2.0 se i zasniva na jednostavnosti.Ideja u vezi tolikih razmaka je u tome da se ne zgura sve vec da ima prostora i tako bude pristupacnije i upadljivije a samim tim i ne opterecuje korisnika jer ne mora da gleda u 10 stvari odjednom nego jednu po jednu

To su moje ideje i vizije voleo bih i to da prokomentarisete.Hvala jos jednom
[ websurfer @ 31.07.2009. 22:44 ] @
Po mom misljenju predlog 2 ti je pun pogodak. Mislim da ne treba nista da se menja. E sad ako neko uspe da mu nadje manu...
[ musicmaster @ 31.07.2009. 23:06 ] @
@IQooLogic

Predlog 1 uopšte nije loš, niti će biti prazan
kada uz html i css još poneka slovca dođu.

Jel' da?

Inače, piše se magic designs.
Bez drugog e.

Ili dodaj/prepravi El Magikos Designes ....

Kao los lobos itd, :P
[ IQooLogic @ 01.08.2009. 04:44 ] @
Citat:
musicmaster:

Predlog 1 uopšte nije loš, niti će biti prazan
kada uz html i css još poneka slovca dođu.

Jel' da?


Upravo tako

Citat:
musicmaster:Inače, piše se magic designs.
Bez drugog e.

Ili dodaj/prepravi El Magikos Designes ....

Kao los lobos itd, :P


Ukapirao sam da sam pogresio ali tek posto sa ulovao na imageshack
[ m.stojanov @ 01.08.2009. 20:39 ] @
Predlog broj 1 je sasvim po mom ukusu i ne bih se ni sekund dvoumio.

Nije prazan uopste - extra je! Sve je na mestu i po meri. Moj glas, dakle, ide za 1!
[ websurfer @ 02.08.2009. 14:27 ] @
A da stavis obe varijante pa da posetioci mogu da biraju?
[ IQooLogic @ 03.08.2009. 18:01 ] @
ahahahahha
Pa ako me ne mrzi da oba iz PSD bacim u HTML+CSS onda ce da biraju
Iskreno d avam kazem i ja sam vise za predlog br 1, zbog jednostavnosti prebacivanja u HTML+CSS :P

vec sam stavio dve strane > OVDE za pregled sajta.
Tu moze da se pogleda kako izgleda u html varijanti pa kad odradim PHP deo da ide i na normalan host.
[ feroc1ty @ 05.08.2009. 01:29 ] @
hehe cim sam ugledao drugi dizajn setio sam se da sam video takav dizajn u nekom tutorialu(http://bit.ly/F7orH)
Moj glas ide za predlog 1 posto je valjda to tvoj rad ;)
[ IQooLogic @ 05.08.2009. 01:36 ] @
I ovo prvo je moj rad samo sam koristio njegove slike jer nisam nasao bolje
[ ptak 13. @ 05.08.2009. 07:19 ] @
Predlog br. 2 je pun pogodak...ima smisla sa temom (ukoliko je tema ono sto je prikazano na slikama ) i mislim da je pun pogodak i da ce privuci publiku
[ websurfer @ 05.08.2009. 10:38 ] @
Citat:
IQooLogic: I ovo prvo je moj rad samo sam koristio njegove slike jer nisam nasao bolje :)


Ja sam mislio da su i slike tvoje..
[ IQooLogic @ 05.08.2009. 17:34 ] @
Uvek sam imao problem da nedjem odgovarajuce FREE slike za svoje radove medjutim nisam uspevao, a u glavi sam imao zamisao koja je bila priblizna toj na linku.Da ne bih gubio vreme trazeci slike odlucio sam se da uzmem njegove.Jbg zilion puta sam gubio vreme na slike i na kraju morao da od 10 pravim jednu koja valja (i opet nisam 100% zadovoljan), a to oduzima vreme.Cilj mi nije bio da ikog prevarim, da jeste ne bih pitao za misljenje ovde

Hvala svima na misljenju i komentarima