[ zzviktor @ 01.08.2009. 15:42 ] @
Postovani da li ste znali da vip prilikom prelaska sa pre paid na post paid nacin naplate brise ceo preostali kredit???!!!!

Svim novim post paid tj bivsim pre paid korisnicima daje 200 din bonusa, bez obzira na stanje predhodnog kredita!!!

[Ovu poruku je menjao espresso dana 02.08.2009. u 23:04 GMT+1]
[ MaxM @ 02.08.2009. 19:54 ] @
Pa?
[ zzviktor @ 02.08.2009. 21:57 ] @
Max m pa !!!! Sta? Hoce li mi neko reci da je u redu da ako neko ima 500 din kredita treba da mu se oduzme 500 dinara i doda 200dinara, da ne kazem da je na vecim iznosima razlika i veca!!!!

VIP svojim katastrofalno losim odlukama tera korisnike od sebe umesto da ih privlaci i koristi losu situaciju u mt:s!!!!

[Ovu poruku je menjao espresso dana 02.08.2009. u 23:07 GMT+1]
[ scylerx @ 02.08.2009. 22:35 ] @
Prosto je čudesna menadžerska glupost. :-) Ja bi Martinu Šlafu vr'nuo sve pare i nek pravi Vip u Afganistanu, jer za drugo tržište i nisu. :-)
[ zzviktor @ 03.08.2009. 13:45 ] @
Ovo je ne jednako tretiranje korsnika!!!! PLJACKA!!!!

[Ovu poruku je menjao espresso dana 03.08.2009. u 15:04 GMT+1]
[ scylerx @ 03.08.2009. 18:10 ] @
Jel' se to meni čini ili ti imaš nešto protiv krasnog operatera?
[ zzviktor @ 03.08.2009. 18:35 ] @
Ovakav odgovor nebih nikada dao korisniku do koga mi je stalo!!!!
PoŠtovani gospodine******* ,

Želimo da Vam se zahvalimo na dopisu koji ste nam uputili i da Vas obavestimo da kao kompanija koja zeli da ispuni i da prevaziđe očekivanja svojih korisnika, i onih koji to žele da postanu, mi konstanto radimo na razvoju i poboljđanju kvaliteta naših usluga.

Žao nam je što, na osnovu procedure prelaska, odnosno migracije sa prepaid-a na postpaid, imate negativno mišljenje, ali verujemo da ćemo biti u prilici da Vas razuverimo i da dokažemo da konstantno radimo na zadovoljavanju očekivanja i potreba naših korisnika, ujedno bismo želeli da vas ovestimo da je ono što mi preporučujemo, vezano za migraciju prepaid korisnika na postpaid, je da u komunikaciji sa našim korisnicima uputimo korisnika da je poželjno da iskoristi trenutni inos koji je uplatio na prepaid kartici I samim tim pri prelasku na postpaid dobija dodatnih 200 dinara bonusa.

Veoma nam je važno Vaše mišljenje, pa se nadamo da ćemo biti u kontaktu kad god imate komentar, primedbu ili sugestiju.

Još jednom, hvala Vam na dopisu I sugestijama, kao i na predlozima koje ste nam uputili. Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

S poštovanjem,

Srdačan pozdrav
Korisnički servis

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 03.08.2009. u 19:48 GMT+1]
[ MaxM @ 03.08.2009. 22:46 ] @
zzviktor vec smo utvrdili da vodis neku vrstu kampanje protiv vipa i o tome ne treba vise raspravljati.

Drugo kada bi ja dosao u tu situaciji, naravno da bi sacekao da potrosim sav kredit, pa onda da se prebacim na post paid. Pa niko nije lud da im ostavi kredita na racunu. Ne mogu da verujem cime se ti opterecujes. Vip ti je lep mail poslao i naravno a vode racuna o korisnicima, a ne kao ostali operateri, Kada pozovem korisnisnicki servis mt:s-a ili telenora, samo sto me ne isutira preko telefona, Uzas!!!!!!
[ zzviktor @ 04.08.2009. 02:47 ] @
Postovani maxm ne znam odakle vam u opste ideja da sam protivnik vipa, mislim da je vip odlicna mreza, sa solidnom pokrivenoscu, i vecinom osnovnih usluga, i da su jedino problem u vipu sitni ne dostaci u tarifama.

Tarife koje su ne prilagodjenje korisnicma ne mogu da donesu trzisni udeo... Kako neko moze da kaze da sam protivnik vipa ako kazem da je ne dostatak to sto se ne zakonito uzima kredit od korisnika koji je ovaj posteno platio kompaniji kod koje samo menja nacin placanja usluga.

Ko zeli dobro svojoj kompaniji koju koristi ili od koje zivi nebi se usudjivao da prica takve nebuloze!!!!!

Vip je dobra kompanija sa losim tarifama, s tehnicke strane su daleko ispred mt:s, ali ih tarife zakopavaju!!!!

[Ovu poruku je menjao espresso dana 04.08.2009. u 08:24 GMT+1]
[ MaxM @ 04.08.2009. 09:09 ] @
Po Vasim predhodnim postovima i temama se lako moze zakljuciti, al dobro. Svako ima pravo da izrazi svoje misljenje.

Samo kazem da ce svako normalan potrositi svoj kredit, pa se tek onda odluciti da predje na postpaid. Pa nije niko lud da ako ima 1000 din kredita, ne potrosi to i predje na postpaid. To bi svako uradio, pa me zato malo cudi ova tema, tj sve ste u pravu, ali ne vidim gde tu vip gresi, kad krajnji korisnici odlucuju o tome da li ce ostaviti kredit na kartici, ili ga potrositi.
[ srdjan_m @ 04.08.2009. 09:16 ] @

Samo kazem da ce svako normalan potrositi svoj kredit, pa se tek onda odluciti da predje na postpaid. Pa nije niko lud da ako ima 1000 din kredita, ne potrosi to i predje na postpaid. To bi svako uradio, pa me zato malo cudi ova tema, tj sve ste u pravu, ali ne vidim gde tu vip gresi, kad krajnji korisnici odlucuju o tome da li ce ostaviti kredit na kartici, ili ga potrositi.[/quote]

Ma sve je to OK, samo npr. MTS (za Telenor ne znam) ti omogućava da prilikom prelaska sa prepaid-a na postpaid sav preostali kredit preneseš kao avans za postpaid račun što je ipak bolje rešenje nego kod VIP-a.
[ MaxM @ 04.08.2009. 09:26 ] @
Jel to od uvek ili? Ja sam 2006 presao sa pre na postpaid kod mt:s-a, imao sam oko 200 din kredita, ali mi nisu nista uracunali.
[ zzviktor @ 04.08.2009. 09:30 ] @
Na korisniku je da odluci da li ce potrositi kredit. VIP mora da omoguci svakom svom korisniku da na odabrani nacin iskoristi preostali kredit. VIP sve sto je dobro od konkurencije treba da iz kopira, a da se potrudi da ne kopira lose stvari. Promocije vipa nisu lose, ali npr poruke vaze samo ka vipu sto je lose!!!!


[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 04.08.2009. u 15:14 GMT+1]
[ zzviktor @ 04.08.2009. 09:33 ] @
Koliko ja znam od uvek!!!!


[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 04.08.2009. u 15:15 GMT+1]
[ Backy @ 04.08.2009. 11:16 ] @
Citat:
srdjan_m:  MTS (za Telenor ne znam) ti omogućava da prilikom prelaska sa prepaid-a na postpaid sav preostali kredit preneseš kao avans za postpaid račun što je ipak bolje rešenje nego kod VIP-a.


isto je i kod telenora, meni su tako računali prošle godine kad sam prešao
[ Davor Stanković @ 04.08.2009. 17:01 ] @
Ne shvatam sta je sada tako skandalozno u opisu ove teme... Ako ne postoji neka mogucnost prebacivanja iznosa kredita na postpaid broj, jednostavno sav iznos potrosis za neki period i elegantno predjes na postpaid sa nulom i dobijes bonus od 200 dinara.

Nekako si previse bespotrebno "ogorcen".

P.S.
Zasto se ne bunis u situaciji kada neko sa 0 din. na racunu dobije bonus 200 din. sa postpaid varijantom?
[ zzviktor @ 04.08.2009. 22:26 ] @
Ja sam zastupnik teorije da svako treba da prenese na post paid onoliko koliko ima na pre paid sistemu!!!! To je tako i kod Telenora i kod MT:S



[Ovu poruku je menjao Milan Gligorijevic dana 04.08.2009. u 23:43 GMT+1]