[ m.stojanov @ 01.08.2009. 18:51 ] @
Pozdrav! Predstavio bih vam nesto sto sam juce zavrsio - www.dekoracije.net.

Kao sto se iz naziva domena moze zakljuciti, na sajtu se moze videti rad mog klijenta, odnosno slike dekoracija kuca, dvorista, automobila i stolova za slavlja, a u planu su i vencanice.

Pa me interesuje vase misljenje - kako vam se dopada sajt?
[ kelja @ 01.08.2009. 20:08 ] @
Odlicno - jednostavno, a elegantno. I vrlo primereno sadrzaju.
[ Stranger2 @ 12.08.2009. 19:50 ] @
odlicno! lepo izgleda i sasvim prikladan s obzirom na namenu sajta.

- mozda bi bilo dobro koja rec da se spomene na pocetnoj strani u stilu " ukrasavamo objekte za sve vrste svecanosti"...
[ vatri @ 16.08.2009. 19:40 ] @
Fin, jednostavan, elegantan, za tu namjenu je OK.

Jedna sitnica: mogao bi nekako da naglasis na kojoj strani se nalazi korisnik (dole gdje imas 1 | 2). Nemas ti puno strana ali mozda se covjek zagleda u ovih 9 slika pa zaboravi na kojoj je strani :) Npr:
http://www.dekoracije.net/dekoracija-stolova.html

@stranger: mislim da to nije potrebno jer ima fin pregledan meni po kojem se lako zakljuci o cemu se radi, a i dobro naglasen link na stranu "O nama"... Mozda eventualno u header - desno od naslova da stavi nesto mada ja ne bi dirao moze izgubiti na preglednosti
[ m.stojanov @ 17.08.2009. 10:07 ] @
Hvala svima na komentarima.

@Stranger2
Razmisljao sam i ja u tom pravcu, da dodam nesto na index, medjutim nakon nekoliko pokusaja sam shvatio da je najlepse da ostane ovako kako jeste - stvarno je lepa slika iz pozadine i neka ona bude dominantna na toj stranici. ;-) Sto kaze @vatri, moze postati i neukusno.

@vatri
Svidja mi se predlog i realizovacu ga tokom ove nedelje. ;-)
[ Crazy Man @ 17.08.2009. 14:00 ] @
Stvarno fin sajt, sve je dosta pregledno i jednostavno ;)

Jedino možda nešto staviti na početnu tj. home stranicu i rješiti ovo o nama...
[ websurfer @ 17.08.2009. 22:11 ] @
Jednostavno i funkcionalno. Svaka cast.