[ view @ 06.08.2009. 11:17 ] @
Moj klijent zeli pokloni domen chrestianchurch.com.Molim sve zainteresovane da se jave ovde na forum domen ce dobiti onaj ko bude imao originalnu ideju za sajt na ovom domenu.
[ websurfer @ 06.08.2009. 19:53 ] @
Evo originalne ideje: na navedenom domenu chrestianchurch.com se moze napraviti sajt koji propagira bozansku uzvisenost typo grasaka <=pardon, gresaka
[ view @ 06.08.2009. 20:32 ] @
Pa i domeni sa slovnim greskama vrede nesto...ne znam razlog zbog kojeg odustaju od ovog domena ali mislim da nije zbog slovne greske jer su imali sajt nekoliko meseci pod ovim domenom.
[ websurfer @ 06.08.2009. 23:28 ] @
A koja je bila tematika tog sajta koji je postojao na navedenom domenu? Meni bas nista ne pada na pamet za sta moze da posluzi (osim predloga koji sam dao u proslom komentaru ).

Jedino mozda da posluzi za sakupljanje slucajnih poseta prilikom pogresnog kucanja imena sajta ali bas nesto ne verujem da su igrali na typo greske hriscana da bi ih vrbovali za neku drugu religiju (jer je "e" na tastaturi prilicno daleko od "i" pa tesko moze da dodje bas do takve greske - da je npr. chrostianchurch ili chrustianchurch uz preusmerenje na neki drugi sajt "konkurenske" religije bilo bi zgodno za tako nesto ali ovako bas i nije).
[ websurfer @ 18.08.2009. 17:23 ] @
Vidim nesto je u pripremi na tom domenu ali iz ovoga sto se vidi jos uvek se ne moze zakljuciti sta je u pitanju. Da li moze da se zna koja je originalna ideja u pitanju?
[ view @ 18.08.2009. 17:39 ] @
ne znam,domen je jos u rukama prvog vlasnika.