[ mAnt3ra @ 07.08.2009. 20:48 ] @
Znaci danas sam kupio nokiu 6303 i u ustim danu e valjda porkvario. Tel. e kupljen kod telenora i mislim da vazi samo za 063 kartice ali eto e nevazno...

Sledece se desilo ...

instalirao sam nokia pc suite... i sve e okj ... i kad sam otisao na update mislim da meni pisalo da mi e softver 6.... tako nesto i pisaloe da ima noviji... i okj. pre nego sam krenup u instalacijyu uradio sam sve sto e trebalo tj. pisalo u upustvu i sve je lepo krenulu... kad e updejt skinut i pocela e instalaija na mobu. na pocetku e pisalo 23 ali e ubrzo doslo do 13min. i kad se to desilo pisalo e da e izgubljena konekcija izmedju tel. i pc-a mada ja nista dirao nisam sve je bilo okj... i pisalo e da ga prikacim ponovo na usb, pa vratim bateriju, prikacim adapter i pretisnem dugme za paljenje jednu sec. i pokazala se ona ikona za bateriju na mobu. i kao updejt e nastavio... posto sam nastvio sa istim ... bio sam odsutan vise od jednog sata... sa kompa. niko nije dirao komp nit slicno ... i kad sams e vratio i dalje e pisalo da e 13min ostalo do kraja... i posle jos cekanja sam vidioi da to ne ide... i jedno mi e ostalo bilo iskljucit mob iz usb. i mozda pokusati ponovo. ali na zalost sad mobilni nece ni da se upali, nit da pokaze sto kako sa punjacem niti bez njega... prosto telefon e skroz naskroz mrtav. ? :/

sad me zanima dali ovo moze se popravi?
dali imam garanciju na isto jer sam prosto koristio njihov tj. nokia-in program za updejt -.-, i na 0primer koliko bi morao cekam na popravku, ili slicno kod telenora jer sam stari mob prodao i ovo mi jedini i hitno mi treba?
ako se vec dugo ceka na popravku ili prosto nema garancije za ovo... dali vredi odneti u neki servis, na popravku i koliko inace kosta nesto ovako, tj. popravka u ovakvom slucaju ili ti fleshovanje istog? :/

[ Aca83 @ 14.08.2009. 13:44 ] @

Trebalo bi da ti garancija važi u ovom slučaju. A odgovor potraži kod ovlaštenih servisa (valjda ovo nije protiv plavila foruma) čiji spisak bi trebao da nađeš na garanciji koju si dobio od prodavca. Ili jednostavno - odnesi telefon tamo gde si kupio i raspitaj se.

Takvih kao ti je mnogo. I dobro je što je tako - mnogi ljudi baš lepo žive od takvih. :)